Connect with Us

All posts tagged "Rinovim"

Aktualitet 16:10 - 12 Nentor, 2018

620 milionë $ rinovim, hoteli ikonik bëhet më moderni

Hoteli “Palms Casino Resort”, një nga më ikonikët e Las Vegasit, shpenzoi 620 milionë dollarë për rinovimin më të fundit, më i shtrenjti në historinë e...

Aktualitet 16:20 - 14 Gusht, 2018

Arrihet marrëveshja/ Juventusi nënshkruan me super-lojtarin

Juventusi nuk po mendon vetëm për transferimet e reja por dhe rinovimin me yjet që ka. Rinovimi i rradhës, është ai me kolumbianin Juan Cuadrado. Ai...

Aktualitet 12:34 - 12 Gusht, 2018

Zyrtare/ Milan arrinë marrëveshje me super sulmuesin

Milani rinovon kontratën me bomberin e ri, Patrick Cutrone. Me kontarëtn e re ai do të qëndrojë te Milani deri në vitin 2023.   Në 29...

Aktualitet 15:45 - 23 Nentor, 2016

Dervishaj takim me Shoqatat e Transportit Ndërqytetas/ Riorganizim dhe rinovim të autobusëve

Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës Sokol Dervishaj ka pritur ditën e sotme kryetarin e Shoqatës Kombëtare të Transportit Ndërqytetas Kujtim Mema dhe Marenglen Poreçin, kryetar i...