Connect with Us

All posts tagged "rikthehet"

Lajme 19:36 - 23 Prill, 2020

Foto – Rikthehet bora në Korçë/ Zbardhen disa fshatra në zonën malore

Ndonëse jemi në pranverë, flokët e dëborës janë rikthyer dhe kanë zbardhur zonat malore në Korçë. Mësohet se bora ka mbuluar disa fshatra të qarkut të...

Politikë 18:24 - 15 Janar, 2020

Një ditë pas marrëveshjes/ Basha bën lëvizjen e papritur

Një ditë pas firmosjes së marrëveshjes mes pozitës dhe opozitës për Reformën Zgjedhore, opozita e bashkuar ka vendosur t’i rikthehet protestave. Mësohet se vendimi është marrë...

Politikë 21:41 - 3 Tetor, 2019

Hetimi Tatimor rikthehet në zyrat e CNA.al

Pas një kontrolli të befasishëm sot pasdite për të kontrolluar dokumentacionin dhe gjithçka që kishte të bënte me City News Albania (CNA.al), Tatimet janë rikthyer sërish...

Aktualitet 20:27 - 2 Qershor, 2019

U dhunua nga Policia/ Rikthehet në protestë Sahit Dollapi

Për herë të parë pas dëmtimeve që mori në protestën e 11 majit pas rrahjes nga policia merr pjesë sot në këtë tubim të shtatë të...

Aktualitet 18:14 - 21 Maj, 2019

Cna.al e paralajmëroi/ Bujar Leskaj rikthehet në krye të KLSH

Bujar Leskaj është rikthyer në krye të Kontrollit të Lartë të Shtetit. CNA.al, pati paralajmëruar më herët një kthim të mundshëm të Leskajt në krye të...

Aktualitet 20:14 - 13 Prill, 2019

I braktisi tek Kryeministria/ Basha rikthehet në protestë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ndjekur nga një grup protestuesish kanë mbërritur në sheshin përballë Parlamentit ku pak çaste më parë Policia përdori gazin...

Aktualitet 18:18 - 10 Mars, 2019

Basha rikthehet në protestën e Astirit/ “Rama u kap me presh në duar”

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, është shfaqur mbrëmjen e sotme në protestën e banorëve të Astirit, të cilët, prej më shumë se 4 muajsh, protestojnë kundër...

kryetari i pd, lulzim basha, deputeti i pd, ervin salianji
Aktualitet 17:16 - 10 Mars, 2019

Basha i rikthehet Korçës/ Krah për krah me Vali Dukën dhe Ervin Salianjin

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë ditën e nesërme një takim me sipërmarrësit dhe bizneset në qytetin e Korçës. Takimi do të zhvillohet...

Aktualitet 19:57 - 8 Mars, 2019

Rikthehet një ndër serialet më të ndjekura/ Bëhuni gati për “Ertugrul”

Një ndër serialet më të ndjekura “Ertugrul”, do të rikthehet në televizionin shqiptar në sezonin e 5 të tij. Ngjarjet do të vendosen 10 vjet më...

Kryesore Show Biz 20:47 - 24 Shkurt, 2018

Bombastike dhe e nxehtë/ Rikthehet Demi Rose

Rikthehet sërish në jetën publike, por tashmë nostalgjike, Demi Rose. Demi Rose ka publikuar një kolazh me fotot e saj më të nxehta të së shkuarës,...

Aktualitet 15:22 - 29 Tetor, 2017

Rikthehet “West Side Family”/ Këtë herë pa Dr. Florin

Grupi shumë i dashur për publikun “West Side Family” do të rikthehen me projekt të ri muzikor, 3 vite pas ndarjes nga jeta të pjesëtarit të...

Aktualitet 19:56 - 6 Shtator, 2017

Video-Rikthehet Angelina Jolie/ Publikohet traileri i filmit të saj më të ri

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie ka qëndruar larg kamerave të Hollëood-it për një kohë të gjatë. Por, tashmë ajo do të rikthehet sërish për të...

Showbizz 16:49 - 25 Janar, 2017

VIDEO/ Anxhela Peristeri rikthehet pas në kohë…

Anxhela Peristeri është bërë sërish nostalgjike. Ajo është kthyer pas në kohë, në vitin 2001, më konkretisht kur ka qënë hera e parë në Pallatin e...

Showbizz 10:27 - 13 Shkurt, 2016

Rikthehet Belen Rodriguez (Foto)

Belen Rodriguez është rikthyer me një fotosesion provokues, për të reklamuar të brendshmet e linjës ”Jadea Intimo”. 31 – vjeçarja e ndodhur në qendër të vëmendjes...

Showbizz 11:09 - 19 Janar, 2016

Jessica Simpson, rikthehet me linja të nxehta (Foto)

Ajo ka punuar shumë për të ardhur përsëri në formë pas lindjes së fëmijës së saj të dytë në vitin 2013. Dhe Jessica Simpson ishte krenare...

Showbizz 10:25 - 28 Tetor, 2015

Rikthehet, Amber Rose (Foto)

Ambero Rose është fotografuar rrugëve të Nju Jorkut e veshur me një fustan të bardhë dhe dekolte të hapur. Binte në sy gjoksi i saj bombastik...

Uncategorized 19:40 - 19 Tetor, 2015

Adele rikthehet me “Hello it’s me” (VIDEO)

Adele ka emocionuar fansat e saj me një material të ri që e ka publikuar mbrëmjën e kaluar. Gjatë një pushimi  në X Factor, këngëtarja 27...

Showbizz 17:19 - 4 Tetor, 2015

Rikthehet Kallashi me gjoksin jashtë (FOTO)

Kërcimtarja Donjeta Kosumi- Kallashi edhe një herë u ka treguar yjeve të skenës shqiptare se kur është fjala për gjoksin më shpërthyes, dihet se kush është e...

Showbizz 12:00 - 15 Qershor, 2015

Rikthehet Josie Gibson

  Aktorja e famshme britanike Josie Gibson duket se i është rikthyer sërish botës së televizionit. Dalja e saj e rradhës në punblik ka qenë tek...

Kuriozitete 09:20 - 14 Qershor, 2015

Rikthehen “Teletubbies” pas 15 vitesh

“Teletubbies” do të kthehen në televizion pas 15 viteve mungesë. Më 11 qershor Nickelodeon lajmëroi se ka blerë të drejtat e transmetimit të spektaklit për fëmijë...

Showbizz 22:00 - 13 Qershor, 2015

Evans rikthehet në BBC

  Chris Evans do të jetë i ftuari special këtë fundjavë në ekranin e BBC’s Top Gear. Bukuroshi u fotogrfua para pak castesh në hyrjet e...

Uncategorized 13:00 - 26 Maj, 2015

Rikthehet Gant me Eberstein?

  Aktori britanik Hugh Grant ishte mjaft i afërt me producenten televizivie zviceriane Anna Elisabet Eberstein, teksa supozohet një rikthim i mundshëm mes ish ciftit më...

Showbizz 16:00 - 16 Maj, 2015

Rikthehet Cara

  Këngët e saj kanë  jo vetë një tekst të vecantë por gjithashtu interpretuese dhe balerina fantastike në videoklipin e tyre. Surpiza e rradhës nga Taylor...