Connect with Us

All posts tagged "Rigels Seliman"

Opinione 10:37 - 29 Prill, 2020

Gjakprishuri Baton Haxhia duhet të shpallet “non grata” në Kosovë e Shqipëri/ Ideja për të falur krimet serbe të luftës çmenduri

Nga Rigels Seliman *Pandemia e koronavirusit duket se ka lënë me pasoja mendore gjakprishurin Baton Haxhiu. Besojeni apo jo, por kjo është e verteta. Kështu që,...

Opinione 16:51 - 22 Prill, 2020

Meta dhe Basha, këto shëmbëlltyra hipokrite që vranë kauzën e opozitës dhe tradhtuan veten e tyre

Nga Rigels Seliman Presidenti Ilir Meta dhe kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të mbahen mend si dy politikanë që shkatërruan opozitarizmin në Shqipëri. I...

Opinione 11:31 - 28 Shkurt, 2020

Ka ikur nga fiqiri, është tërbuar apo ka lëshuar pëllumbat presidenti Ilir Meta?!

Nga Rigels Seliman Teksa gjithë bota është zhytur në ankth e panik për shkak të “Koronavirusit”, në Shqipëria presidenti Ilir Meta dhe opozita joparlamentare kanë hyrë...

Opinione 11:09 - 9 Shkurt, 2020

Luli i SHQUP-it dhe hipokrizia e Bashës përmes rubrikës “Po të dëgjoj” në Facebook

Nga Rigels Seliman Thonë qe vesi vdes me shpirtin. E tillë është edhe hipokrizia, një ves që tanimë ka pushtuar në masë qenien njerëzore. Por përtej...

Opinione 15:50 - 26 Janar, 2020

Për Qorrat, pseudoaktivistët dhe studentët pa kauzë

Nga Rigels Seliman – Më vjen për të qeshur, por edhe për të qarë me mënyrën se si protesojnë sindikatat në Shqipëri dhe se nga kush...