Connect with Us

All posts tagged "rezultate"

Sociale 10:28 - 30 Maj, 2020

Udhëtoi e infektuar nga Tirana në Sarandë/ Dalin rezultatet e kontakteve të ukrainases

Dalin rezultatet e kontakteve të afërta të shtetases ukrainase e infektuar me koronavirus e cila qendoi 5 ditë në Sarandë. Mësohet se rezultatet e kontakteve të...

Politikë 22:27 - 28 Maj, 2020

E zbulon gazetari/ “Mbrëmë Ramës i ka shkuar një sondazh në tavolinë, ka dalë tmerrësisht keq”

Gazetari Poli Hoxha ka zbuluar një sondazh që i ka shkuar mbrëmjen e djeshme kryeministrit Edi Rama në tryezë. Sipas tij, rezultatet e sondazhit e kanë...

Opinione 21:00 - 27 Maj, 2020

Nga Kreshnik Spahiu/ Lërini të qeverisin 2-3 vite së bashku, ky do jetë fundi i tyre….

Vitin tjetër do jenë zgjedhjet parlamentare dhe rezultati mund të jetë ky: 1- Qeveri Rama 3 2- Qeveri Basha + Monika 3- Qeveri Rama 3 +...

Sociale 16:07 - 28 Prill, 2020

Aplikimet për Lotarinë Amerikane/ Shtyhet dalja e rezultateve

Një lajm jo shumë i mirë vjen për shqiptarët që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane në nëntor të vitit 2019. Mësohet se Departamenti i Shtetit e...

Shëndeti 11:17 - 29 Mars, 2020

U dyshuan për koronavirus/ Rezultojnë negativë rastet në Vlorë

Rezultojnë negative rastet e dyshuara me koronavirus në Vlorë. Spitali rajonal i Vlorës konfirmon se përgjigjet e analizave për të gjithë rastet e dyshuara të dërguara...

Kosova & Rajoni 11:00 - 7 Nentor, 2019

Zgjedhjet në Kosovë/ KQZ shpall rezultatet përfundimtare

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të gjashtë tetorit. Sipas të dhënave, Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 32 deputetë, ndërkohë që LDK...

Ilir meta per protesten
Aktualitet 21:09 - 15 Maj, 2019

Sondazhi/ Presidenti Meta, politikani më i pasinqertë

Pyetjes së Institutit italian “GPF Inspiring Research,” në bashkëpunim me Report TV, se: “Kush nga këto figura ju duket më i sinqertë në deklarimet publike”, 1200...

Aktualitet 22:23 - 17 Prill, 2019

Sondazhi/ Rezultate të thella për Bashkinë e Beratit

Sipas sondazhit të “GPF  Inspiring Research” qarku i Beratit në zgjedhjet lokale do të ndahet si më poshtë: PS-ja do të merrte një fitore të padiskutueshme...

Aktualitet 21:38 - 13 Mars, 2019

Si e vlerësoni drejtimin e PD nga Basha?/ Rezultate të frikshme

Si e vlerësoni punën e bërë nga Lulzim Basha, që kur është venë në krye të udhëheqjes së Partisë Demokratike? Ka qenë kjo një nga pyetjet...

Life Style 15:10 - 13 Mars, 2019

Nëse doni të keni rezultate fantastike në shtrat, pini verë të kuqe

Vera e kuqe, listohet si një nga dhjetë afrodiziakët më të mirë, por nuk duhet tepruar kurrë me të. Kjo sepse nëse pini më shumë seç...

/ Sa më vonë të fillojë mësimi aq më të larta do të jenë rezultatet
Aktualitet 21:40 - 27 Shkurt, 2019

Studimi/ Sa më  vonë të fillojë mësimi aq më të larta do të jenë rezultatet

Për adoleshentët zilja  e zgjimit  bie shpejt duke çrregulluar totalisht ritmin biologjik dhe ciklin e gjumit. Gjatë kësaj kohe janë bërë shumë studime të cilat venë...

Majlinda bregu takim me ministrat e rinj
Aktualitet 12:38 - 3 Shkurt, 2019

Bregu: Jo vetëm vit i sfidave, por edhe i rezultateve

Sekretarja e Përgjithshme e Këshillit të Bashkëpunimit Rajonal, Majlinda Bregu ka thënë sot se viti 2019 nuk është vetëm një vit sfidash, por edhe rezultatesh. Në...

policia e shtetit e rreshtuar
Aktualitet 16:09 - 31 Janar, 2019

Aplikimet për Akademinë e Sigurisë/ Publikohen kushtet e pranimit

Policia e shtetit  ka njoftuar sot se duke filluar nga 1 shkurti do hapet aplikimi, për tu bërë pjesë e policisë, për studentët që kanë përfunduar...

Aktualitet 16:10 - 8 Janar, 2019

Georgina tregon rezultatet e palestrës (Foto)

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ka postuar një foto me bikini në Instagram ku tregon rezultatet e punës së palodhur në palestër që bën...

Aktualitet 22:50 - 10 Dhjetor, 2017

Doni të dobësoheni?/ Pijet që ju japin rezultate të shpejta

Mënyrat e dobësimit janë të shumta, por kurrë nuk e kemi ditur se dhe pijet japin efekt për tu dobësuar, dhe shpejt madje. Lëngje perimesh Përveç...

Aktualitet 08:28 - 19 Qershor, 2016

Matura/ Publikohen rezultatet e provimit Gjuhë e Huaj

Agjencia Kombëtare e Provimeve e Shqipërisë ka publikuar  përgjigjet e provimit të Gjuhës së Huaj. Në këtë provim morën pjesë 37.761 maturantë nga të cilët vetëm...

Ekonomi 16:45 - 21 Shtator, 2015

Rama nxjerr ne Facebook rezultatet e aksionit kundër informalitetit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook rezultatet e deritanishme të aksionit kundër informalitetit. Kështu, sipas kreut të qeverisë, që nga fillimi...

Ekonomi 16:20 - 21 Gusht, 2015

Biznesi ne mbeshtetje te disiplines fiskale ne treg

Shoqatat e biznesit mbështesin në bllok aksionin e paralajmëruar të qeverisë për të ulur informalitetin dhe vendosur disiplinën fiskale në treg. Nikolin Jaka, kryetar i Dhomës...

Sociale 15:40 - 5 Gusht, 2015

Infermieret, dobet ne higjiene, me mire per etiken e miresjelljes

Rezultatet paraprake të testimit të infermierëve të dy materniteteve, Sanatoriumit, Spitalit të Traumës dhe Qendrës Spitalore Unversitare tregojnë se ata kanë njohuri të pakta në lidhje...

Sociale 14:21 - 3 Korrik, 2015

Matura Shtetërore/ Dalin rezultatet e provimeve me zgjedhje

Ditën e sotme, Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka publikuar rezultatet e provimeve me zgjedhje të Maturës Shtetërore, që mund t’i shihni në linkun e publikuar...

Aktualitet 08:35 - 24 Qershor, 2015

Rezultatet paraprake/ 400 mijë vota për PS-LSI, PD merr 170 mijë

Nga të dhënat e para, deri në orën 08:00, rezulton se në 3257 qendra votimi, nga 5301 në total, Partia Socialiste kryeson ka kaluar 250 mijë...

Aktualitet 12:17 - 22 Qershor, 2015

Përfundon numërimi për 16 bashki/ ASHE fiton 11 njësi, APPD 5

Ka përfunduar numërimi i votave në 16 bashki të vendit, nga 61 në total, ku në 11 prej tyre rezultojnë fitues kandidatët e koalicionit të majtë...

Politikë 00:42 - 22 Qershor, 2015

KQZ publikon rezultatet e para, si jane ndare 3619 votat e para te numeruara

Kur kanë kaluar rreth 30 minuta pas mesnatës dhe teksa kemi mësuar se numërimi i votave ka nisur në disa prej qarqeve të vendit, KQZ ka...