Connect with Us

All posts tagged "reper"

Kryesore Show Biz 16:52 - 28 Korrik, 2019

“Nuk i kam blerë klikimet”/ Reperi i famshëm krenar për suksesin e tij

Reperi i famshëm me origjinë shqiptare, Gashi ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të rëndësishëm dhe të gëzuar për të. Kënga e tij...

Kryesore Show Biz 21:10 - 25 Korrik, 2019

“Po më shkatërron”/ Reperi i famshëm shqiptar rrëfen për problemet shëndetësore

Reperi i famshëm me origjinë shqiptare Gashi është shumë i suksesshëm falë bashkëpunimeve me emrat më të njohur të muzikës botërore. Së fundi reperi po punon...

Aktualitet 20:28 - 22 Korrik, 2019

“Nuk dija si të menaxhoja famën, vajzat, suksesin”/ Majk flet për periudhën më të vështirë të jetës

Majk është kthyer në një nga reperët më të pëlqye dhe të komentuar të shoëbizit. Sot reperi ishte i ftuar në emisionin “Pushime on top” ku...

Aktualitet 10:53 - 19 Korrik, 2019

“Jam lodhur nga gjithçka…”/ Reperi shqiptar i surprizon të gjithë, krijon linjën e tij të veshjeve

Pak ditë më parë ai publikoi këngën e tij më të re të quajtur “Roses” e cila arriti deri në 1 milion klikime. Por së fundmi...

Aktualitet 15:25 - 17 Korrik, 2019

Reperi shqiptar “çmend” serbët/ Ja çfarë i bëjnë reklamës së tij

Ai është një ndër reperët më të suksesshëm shqiptarë i cili prej vitesh ka dhuruar shumë hite për dëgjuesit shqiptarë. Pavarësisht se nuk i ka këngët...

Aktualitet 22:35 - 10 Korrik, 2019

“Trajtim çnjerëzor”/ Reperët e famshëm “bojkotojnë” Suedinë, ja çfarë ka ndodhur

Pas një videoje e cila u bë virale ku dukej reperi A$AP Rocky duke u bërë pjesë e një sherri të madh gjatë vizitës në Stokholm,...

Aktualitet 12:25 - 10 Korrik, 2019

“Ajo është femra ime e parë”/ Reperi shqiptar tregon të “pathënat” e lidhjes me Elita Rudin

Në vitin 2016 Gjiko dhe Elita u panë shumë të afërt kur reperi ishte i ftuar në emisionin e drejtuar nga partnerja. Më pas Gjiko i...

Aktualitet 21:57 - 9 Korrik, 2019

“Siç të kupton shqiptarja nuk të kupton askush”/ Reperi flet për lidhjen e tij me suedezen

Të gjithë e mbajmë mend dhe e këndojmë ende hitin e shumë viteve më parë “ Të dua” nga G Bani. Së fundi ai është rikthyer...

Aktualitet 12:53 - 8 Korrik, 2019

“Të dua”/ Reperi shqiptar feston ditëlindjen, e dashura i poston fotot intime

Ditën e sotme reperi shqiptar Fero feston ditëlindjen dhe ka marrë shumë urime nga fansat dhe të afërmit e tij. Por urimi më i bukur ishte...

Aktualitet 11:02 - 4 Korrik, 2019

Përfshihet në sherr me një grup të rinjsh/ Arrestohet reperi i famshëm

Ish i dashuri i miliarderes Kendall Jenner, reperi Asap Rocky është arrestuar në Suedi për shkak të një sherri në rrugë. Në rrjet po qarkullon një...

Aktualitet 10:25 - 2 Korrik, 2019

Pas akuzave për mashtrim/ Reperi shqiptar bën blerjen luksoze dhe i “çmend” të gjithë

Prej disa muajsh në rrjetet sociale është folur vazhdimisht për mashtrimin që ka bërë reperja shqiptare Loredana dhe bashkëshorti i saj Mozzik ndaj Petra Z. Por...

Kryesore Show Biz 20:57 - 1 Korrik, 2019

E papritur/ Ky reper i famshëm sapo pranoi se është gay

Reperi i famshëm i hitit “Old Town Road”, Lil Nas X duket se ka pranuar se është gay. Ditën e djeshme ai dha një deklaratë duke...

Aktualitet 14:10 - 24 Qershor, 2019

“Kam sakrifikuar gjithçka”/ Reperi shqiptar prek fansat me deklaratën e tij

Këngët e tij jane të pëlqyera dhe shumë të klikuara nga gjithë Shqipëria, dhe jo vetëm. Reperi Majk së fundmi, ka qenë prezent në një koncert...

Aktualitet 11:25 - 24 Qershor, 2019

Pas aksidentit tragjik/ Reperi shqiptar mer vendimin drastik pas vdekjes së menaxherit

Mëngjesin e djeshëm menaxheri i reperit me origjinë shqiptare, Azetit, Sefa Kaya humbi jetën pas një aksidenti tragjik në autostradën Prishtinë-Ferizaj. Sefa Kaya ishte vetëm 25 vjeç...

Aktualitet 15:26 - 23 Qershor, 2019

“Ma jep një puthje”/ Ja çfarë fshihet pas kërkesës së Ledri Vulës

Një fotografi e reperit Ledri Vula  ka bërë që të gjithë fansat e tij të bëhen konfuzë. Reperi ka publikuar në Instagram një foto ku shihet...

Aktualitet 17:03 - 22 Qershor, 2019

Pas aksidentit të tmerrshëm të menaxherit/ Reperi i famshëm bën dedikimin që i përloti të gjithë

25-vjeçari, Sefa Kaya është ndarë nga jeta në mënyrë tragjike, pasi një aksidenti të rëndë automobilistik. Ai ishte një menaxher artistësh dhe kishte nën menaxhim dhe...

Aktualitet 11:40 - 22 Qershor, 2019

“Kam folur me Zotin…”/ Reperi shqiptar bën postimin prekës dhe të sinqertë

Reperi i cili po bën “namin” me hitet e tij të njëpasnjëshme dhe me miliona klikime këtë verë, ka bërë një rrëfim vërtet prekës. Majk, ka...

Kryesore Show Biz 11:25 - 19 Qershor, 2019

“Bëhu trim dhe tregoje fytyrën”/ Reperi shqiptar i bën kuriozë fansat me vajzën brune misterioze

Së fundmi Capital T ka postuar një foto në Instagram ku i bëri kuriozë të gjithë duke publikuar një foto me një vajzë brune misterioze. Ai...

Aktualitet 21:26 - 18 Qershor, 2019

“Kam nevojë për një të dashur”/ Gashi zbulon detaje nga jeta private

Reperi me origjinë shqiptare dhe shumë i famshëm në botë, Gashi ka ndarë me ndjekësit e tij disa detaje nga jeta e tij private. Për shkak...

Aktualitet 14:10 - 16 Qershor, 2019

“Më ndihmove të mos kaloja në depresion”/ Moderatorja shqiptare i bën dedikimin e veçantë reperit

Moderatorja e ëmbël shqiptare Elita Rudi së fundmi në një postim në rrjetet sociale ka uruar partnerin Gjiko për Ditën e Babait me fjalët më të...

Aktualitet 18:27 - 15 Qershor, 2019

Baba për herë të parë/ Reperi publikon imazhin e djalit

Një nga reperët e suksesshëm, Blasta është bërë baba për herë të parë. Me anë të një postimi në Instagram reperi konfirmoi lajmin se është bërë...

Aktualitet 10:40 - 5 Qershor, 2019

“Kurrë nuk jam njohur për muzikën që bëj”/Reperi shqiptar përlotet me famën e tij

Këngët e tij tashmë janë bërë hit në gjithë botën dhe kanë miliona klikime. Reperi shqiptar Gashi në videon e tij të fundit të publikuar në...

Aktualitet 12:40 - 4 Qershor, 2019

“Kush është reperi më i talentuar?”/ Këngëtari shqiptar jep përgjigjen e papritur

Reperi i njohur shqiptar, Bim Bimma, mendon se Skivi, ish-anëtar i Babastars është ndër më të patalentuarit. Burim Kursani ishte i ftuari i Alaudin Hamitit mbrëmë...