Connect with Us

All posts tagged "rende"

Kronika 16:11 - 29 Korrik, 2019

Makina përplaset me motorin/ Një person në gjendje të rëndë

Një aksidenti i rëndë rrugor ka ndodhur para pak minutash në aksin Lezhë-Shëngjin. Mësohet se një automjet është përplasur me një motor. Si pasojë e aksidentit...

Aktualitet 17:28 - 9 Korrik, 2019

Aksident në aksin Korçë-Pogradec/ Në gjendje të rëndë një person

Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën. Nga aksidenti mësohet të jenë plagosur disa persona, njëri prej të...

Aktualitet 14:44 - 8 Qershor, 2019

Aksidenti i rëndë/ Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në  kryqëzimin e Blinishtit në Fishtë të Lezhës. Si pasojë e aksidentit janë plagosur dy të rinj nga...

Aktualitet 11:10 - 5 Qershor, 2019

Në gjëndje të rëndë shëndetësore/ Bebe Rexha publikon foton duke qarë dhe i shqetësoi të gjithë

Disa muaj më parë këngëtarja shqiptare e cila njihet në gjithë botën tregoi përmes një postimi se vuan nga çrregullimi bipolar. “Për një kohë super të...

Aktualitet 21:13 - 2 Qershor, 2019

Foto/ Plagoset rëndë një protestues

Një protestues është lënduar në këmbë në hyrje të oborrit të Parlamentit. Shkak i plagosjes së tij është bërë shpërthimi i kapsolleve dhe fishekzjarreve të hedhura...

Aktualitet 10:53 - 5 Maj, 2019

“Është shumë e rëndë kur nëna humb një fëmijë”/Këngëtarja shqiptare përlotet në emision

Shumë vite më parë, Fjolla Morina ka humbur të atin. Dhe gjithashtu 3 vite më parë, humbi edhe partnerin e saj, si pasojë e një atentati...

Aktualitet 21:45 - 27 Prill, 2019

Aksident i rëndë/ Plagosen katër persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Nikël në zonën e Fushë Krujës. Burime për CNA.al bëjnë me dije se si pasojë e...

Aktualitet 19:41 - 1 Prill, 2019

I shpërthen granata në dorë/ Plagoset rëndë 16 vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në qytetin e Pogradecit. Një 16 vjeçar është plagosur rëndë për pasi i ka shpërthyer një...

Aktualitet 12:40 - 15 Mars, 2019

Aksident i rëndë/ Zbardhen detajet

Një aksident i rëndë ndodhi pak minuta më parë në rrugën Shkodër-Koplik. Ndërkohë burime nga policia bëjnë me dije  se ka ndërruar jetë shtetasi N. S.,...

Aktualitet 19:19 - 13 Mars, 2019

Aksident i rëndë në aksin Fushë Krujë-Tiranë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Fushë Krujë-Tiranë. Policia njofton se aksidenti ka ndodhur në “Kamerras”, ku  drejtuesi shteatsit F.V., 25 vjeç, ka...

Aktualitet 18:34 - 12 Mars, 2019

Aksidenti i rëndë/ Ndërron jetë 37 vjeçari

Një aksidentë i rëndë,  me pasojë vdekjen e një personi, ka ndodhur në autostradën Lushnje-Fier. Njoftimet paraprake kanë bërë me dije se shtetasi H.G., 37 vjeç,...

Aktualitet 16:50 - 6 Mars, 2019

Makina përplas biçikletën/ 77 vjeçari në gjendje të rëndë

Një aksident  ka ndodhur në qytetin e Korçës rreth orës 15:00, ku ka mbetur i plagosur një 77 vjeçar me inicialet J.P. Mësohet se i moshuari...

Aktualitet 12:16 - 3 Mars, 2019

Përplasen dy makina/ Plagosen rëndë tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Gjocaj të Elbasanit, ku janë  përplasur  dy makina. Nga aksidenti  janë  plagosur  rëndë tre persona. Mësohet se të...

Aktualitet 17:59 - 14 Shkurt, 2019

Ngjarje e rëndë/ Vetëflijohet 21-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mesditën e sotme fshatin Stajkë të Shkodrës. Mësohet se një vajzë 21 vjeçare është vetëflijuar duke u hedhur nga ura....

kreu i pr, fatmir mediu ne studio
Aktualitet 16:28 - 14 Shkurt, 2019

Akuza e rëndë e Fatmir Mediut/ Votat u blenë me drogë

Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu i qenë prezent në rubrikën “45 Minuta” në Report Tv ka folur rreth kanabizimit të vendit përgjatë qeverisjes socialiste. Sipas...

Aktualitet 14:08 - 8 Shkurt, 2019

Shembet miniera/ Plagosen rëndë dy persona

Dy minatorë janë plagosur rëndë ditën e sotme në minierën e Bulqizës. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në minierën ACR, në galerinë e 16-të si pasojë...

Aktualitet 20:12 - 4 Shkurt, 2019

Shpifja një krim më i rëndë se vrasja

Shpifja është një gënjeshtër e paramenduar në një mendje të ligë, plot xhelozi, smirë, urrejtje, armiqësi, lakmi me motive të dobëta, me një plan të caktuar:...

Aktualitet 08:46 - 3 Shkurt, 2019

Aksident i rëndë/ Makina përplas keq të riun

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës. Mësohet se një 22-vjeçar është përplasur nga një mjet tip “Benz” dhe është...

Aktualitet 19:10 - 2 Shkurt, 2019

Aksident i rëndë/ 68 vjeçari në gjendje kritike për jetën

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin Shkodrës në lagjen Bahçallëk. Si pasojë e aksidentit është plagosur rëndë një 68 vjeçar...

erion veliaj kryetar bashkise tirane
Aktualitet 22:16 - 21 Janar, 2019

Akuza të rënda të ish deputetit të PS për Veliajn

Erion Veliaj është arrogant, çnjerëzor dhe i korruptuar…Akuzat e rënda në adresë të kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj vijnë nga ish ministri i Financave i qeverisë...

humb jeten nje shqiptar ne burg ne greqi
Aktualitet 13:19 - 14 Janar, 2019

Vritet shqiptari në burg në Greqi

Një shqiptar është vrarë në një burg në Greqi. Albert Baku është vrarë  nga të burgosurit pas një sherri në burgun e Kolidharos në Athinë. Baku...

plagoset nje vajze
Aktualitet 09:50 - 14 Janar, 2019

E rëndë/ Ndërron jetë roja e zyrës së Punës

Roja i zyrës së Punës në qytetin e  Shkodër ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm. Agron Gokovi ka ndërruar jetë pasi ka pësoi atak kardiak gjatë...

Aktualitet 14:53 - 10 Janar, 2019

Ngricat nxjerrin nga rruga makinën/ Në gjendje të rëndë shoferi

Një person është plagosur rëndë në qytetin e Gjirokastrës si pasojë e daljes së një automjeti tip “Benz” nga rruga. Shkak i aksidentit janë bërë ngricat...