Connect with Us

All posts tagged "redjan rraja"

Kronika 10:22 - 16 Qershor, 2020

Atentati ndaj prokurorit Ndoji/ Gjykata rrëzon kërkesën e Redjan Rrajës për “lirim nga burgu”

Gjykata ka rrëzuar kërkesën e Redjan Rrajës për ndryshimin e masës së sigurisë. Pak kohë më parë, avokati i Redjan Rrajës, Besnik Çerekja ka ankimuar në...

Kronika 17:19 - 25 Shkurt, 2020

I arrestuar për atentatin ndaj Ndojës/ Redjan Rraja bën rekurs nga burgu në Gjykatën e Lartë

Redjan Rraja, personi i arrestuar si i dyshuar kryesor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, ka bërë rekurs në Gjykatën e Lartë kundër masës së sigurisë...

Kronika 21:12 - 17 Dhjetor, 2019

Redjan Rraja refuzon Prokurorinë/ Nuk pranon të bashkëpunojë për atentatin ndaj Ndojës

Redjan Rraja, personi i arrestuar si i dyshuar kryesor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, ka refuzuar të bashkëpunojë me autoritetet e drejtësisë. Mësohet se Prokuroria...

Kronika 12:54 - 8 Nentor, 2019

Atentati me 1 të vrarë dhe 2 të plagosur/ Redjan Rraja ankimon masën e sigurisë

Avokati i Redjan Rrajës, i cili dyshohet si një nga atentatorët e atentatit në Durrës, ka ankimuar masën e sigurisë për klientin e tij. Mësohet se...

Kronika 15:25 - 6 Nentor, 2019

Atentati në Shkozet/ Gjykata lë në burg Redjan Rrajën

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur masën “arrest me burg” për Redjan Rrajën, i akuzuar për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Gjykata ka vendosur burg...

Kronika 14:09 - 6 Nentor, 2019

Atentati në Shkozet/ Syzet në makinën e braktisur “fundosin” Redjan Rrajën

Detaje të reja kanë dalë lidhur me arrestimin e Redjan Rrajës si i dyshuari kryesor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja. Mësohet se në makinën e...

Kronika 08:57 - 6 Nentor, 2019

Gazetari rrëfen të pathënat për Redjan Rrajën/ Deri në 2005 ulte kokën kur i flisje, kur nisi fuqizimi i tij

Katër ditë pas sulmit me armë ndaj makinës ku gjendej prokurori Arjan Ndoja, miku i tij Pëllumb Muharremi dhe shoferi i prokurorit, Andi Maloku, policia ka...

Kronika 19:32 - 5 Nentor, 2019

I dyshuar kryesor për atentatin ndaj Arjan Ndojit/ Redjan Rraja punonte si dentist në burg

Redjan Rraja, personi i ndaluar si i dyshuar kryesor për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoji, nuk është një personazh i panjohur për policinë. I afërmi i...

Politikë 18:01 - 5 Nentor, 2019

Atentati ndaj Arjan Ndojit/ Basha: Autori, pjesë e bandave të pushtetit

Pas Elbasanit, kryedemokrati Lulzim Basha ka vijuar turin e tij të takimeve me të rinjtë ditën e sotme në qytetin e Korçës. Në vijimsi të turit...