Connect with Us

All posts tagged "Redjan Krali"

Denoncim 23:33 - 16 Janar, 2020

“Familja e kryebashkiakut të Kavajës i vë qëllimisht zjarrin fabrikës/ Përfiton mbi 1 milion dollarë”

Mbrëmjen e sotme fabrika e dyshekëve të kryebashkiakut të Kavajës Redjan Kralit u përfshi nga flakët dhe u shkaktuan dëme të mëdha. Në media u raportua...

Politikë 16:30 - 30 Korrik, 2019

Kavajë, “kryebashkiakët me turne”/ Policia fut Redjan Kralin në zyrë

Në Bashkinë e Kavajës, përgjatë gjithë ditës situata ka qenë e tensionuar, pasi i përzgjedhuri socialist i 30 Qershorit, Redjan Krali do të merrte detyrën. Ai...

Aktualitet 09:16 - 1 Korrik, 2019

Me 98% të votave/ Ja kush merr drejtimin e Bashkisë së Kavajës

Edhe bashkia e Kavajës është fituar nga Partia Socialiste. Pas përfundimit të procesit të numërimit të votave për këtë Bashkibashki, KQZ bën të ditur se fitues...