Connect with Us

All posts tagged "Real Madrid"

Uncategorized 19:47 - 10 Mars, 2019

Marcelo shpërthen në stërvitje / “Më thithni…”, Ramos kundër tij

Ribashkimi i Marcelos me skuadrën shkaktoi një incident te Real Madrid, në seancën e fundit stërvitore, para transfertës ndaj Valladolid. Braziliani që vlen shumë pak për...

Aktualitet 11:20 - 7 Gusht, 2018

Lajm fantastik për Milanin/ Ylli i madh nuk pranon të stërvitet me Real Madrid

Reali e ka deklaruar të pashitshëm mesfushorin e talentuar Mateo Kovacic, por ky i fundit dëshiron largimin nga Madridi. Ai është lodhur duke pritur të ketë...

Aktualitet 18:30 - 2 Gusht, 2018

Revolucion tek kampionët e Europës/ Ja planet e Real për sezonin e ardhshëm

Pas fitimit të Champions League për tre vite rradhazi, tek Real Madrid ka nisur një revolucion i vërtetë. Dorëheqjes së Zidane, iu shtua edhe largimi i...

Aktualitet 16:14 - 20 Korrik, 2018

I skadoi klauzola/ Real Madrid në sulm për yllin e Interit

Bomberit të Interit, Mauro Icardi, i ka skaduar klauzola prej 110 milion eurosh që të premten e kaluar. Ato skuadra që duan të marrin shërbimet e...

Aktualitet 19:06 - 13 Qershor, 2018

Spanjë/ Shpërthen Lopetegui: Vendim skandaloz

I ka shkuar kot udhëtimi deri në Rusi ish-teknikut të Spanjës, Lopetegui. Ky i fundit u shkarkua sot në mesditë nga presidenti Rubiales. Shkak për vendimin...

Aktualitet 16:27 - 25 Janar, 2018

PSG i vendos kusht Neymarit për largimin tek Reali

Superylli brazilian i PSG-së, Neymar, vazhdon të jetë top synim i Real Madridit për afatin kalimtar veror. Megjithatë, PSG ja ka vënë një kusht yllit brazilian...

Uncategorized 20:39 - 5 Dhjetor, 2017

VIDEO: Spektakël në stërvitje / Ronaldo dhe Varane janë të paparë

Real Madridi gjatë ditës së sotme zhvilloi seancën e fundit stërvitore para ndeshjes ndaj Borussia Dortmund në kuadër të përmbylljes së fazës së grupeve në Champions...