Connect with Us

All posts tagged "Real M"

Aktualitet 17:56 - 2 Nentor, 2018

Donte të shkarkonte trajnerin/ Ylli i Realit akzuohet se ka shitur ndeshjet

Mund të jetë një skandal i vërtetë për Kosta Rikën. Tre lojtarë, mes të cilëve edhe portieri i Real Madrid, Keylor Navas, mësohet se kanë kërcënuar...

Aktualitet 15:46 - 15 Gusht, 2018

Surpriza e merkatos/ Reali do transferojë yllin e PSG-së

U përfol që Reali do transferonte këtë verë një nga yjet e PSG-së. Fillimisht u përfol për Neymar, më pas për Mbappe e në fund për...

Aktualitet 11:48 - 15 Gusht, 2018

Luhet sot Superkupa Europës/ Ja çfarë duhet të dini për super finalen

Sot në orën 21:00 direkt nga kryqyteti i Estonisë, Talin, do të luhet finalja e Superkupës së Europës, mes Real Madrid, fituesi i Champions League dhe...

Aktualitet 09:55 - 14 Gusht, 2018

Modric “mërzitë” Interin/ Ja çfarë ka postuar së fundmi

Pas shumë spekulimeve në lidhje me të ardhmen e tij, kroati Modric ka reaguar vetë duke bërë këtë postim në Instagram. Më anë të këtij postimi,...

Aktualitet 19:35 - 10 Gusht, 2018

Mbyllet “telenovela” Modric/ Ja ku do të luajë ai sezonin e ri

Telenovela më e gjatë e kësaj vere më në fund po shkon drejt finisht. Luka Modric do të vazhdojë karrierën te Real Madrid, duke mbyllur në...

Aktualitet 17:21 - 10 Gusht, 2018

Real Madrid bën gati bombën e rradhës/ 120 milionë euro për këtë lojtar

Reali i ka lënë për në fund goditjet e mëdha në këtë merkato. Pasi zyrtarizoi portierin belg nga Chelsea, Courtois, tani bëhen gati për goditjen e...

Aktualitet 10:13 - 7 Gusht, 2018

Largohet Modric/ Ylli i Juventus do të jetë zëvendësuesi i tij

Real Madrid do të tentojë deri në fund të mos lejojë largimin e yllit kroat, por duket shumë e vështirë që kjo të shmanget. Oferta e...