Connect with Us

All posts tagged "rea xhillari"

Politikë 22:15 - 18 Shkurt, 2020

Rama i lë në mes emisionin Sokol Ballës/ “Kam më të rëndësishëm Zahon dhe vajzën”

Kryeministri Edi Rama ka lënë në gjysmë emisionin “Real Story” dhe është larguar nga studioja ende pa mbaruar. Rama deklaroi se duhet të largohet më shpejt...

Politikë 23:19 - 19 Dhjetor, 2019

Zheji nuk i ndahet vajzës së Linda Ramës/ S’më intereson e dashura kujt është, do padis kryeministrin

Gazetari Artur Zheji ka reaguar pasi kryeministri Edi Rama i përmendi dje emrin në Kuvend lidhur me dënimin për shpifje për lajmin e sajuar se Rea...

zhejiii
Aktualitet 19:07 - 24 Prill, 2019

E paditi për shpifje/ Artur Zheji i përgjigjet vajzës së Linda Ramës

Gazetari Artur Zheji me anë të një letre i është përgjigjur Rea Xhillarit vajzës së Linda Ramës, bashkëshortes së kryeministrit Edi Rama. Rea Xhillari paditi gazetarin...

Aktualitet 16:16 - 24 Prill, 2019

Bashkëjeton me Gent Cakajn?/ Vajza e Linda Ramës padit Artur Zhejin

Vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari, ka paditur në Gjykatë gazetarin Artur Zheji dhe 7 portale për shpifje ndaj saj, raporton “Shqiptarja.com”. Padia është ngritur pas...