Connect with Us

All posts tagged "re"

Aktualitet 21:05 - 10 Korrik, 2019

A e bëni dot? Njihuni me “Bottle Cap Challenge”, sfida më e re në internet që po i çmend të gjithë

Me një hashtag të përdorur nga më shumë se 200 persona, kjo sfidë është bërë virale tashmë në të gjithë internetin. Pas asaj që ndodhi vjet...

Aktualitet 21:05 - 15 Maj, 2019

“Pse do të na shkatërrosh fytyrën?”/Miliarderja më e re në botë “masakrohet” nga fansat

Miliarderja me e re ne bote ,Kylie Jenner vendosi, që të themelojë linjën e përkujdesit ndaj fytyrës të quajtur “Lëkura e Kylie-t”. Linja e re do...

Kryesore Show Biz 11:53 - 9 Prill, 2019

“Jam larguar nga retë e zeza”/Reperi shqiptar tregon të vërtetën e sherrit me Getoarin

Vula vendosi të sqaronte në emisionin “NIN” se, pavarësisht që nuk shihen bashkë, në fakt ata nuk kanë hatërmbetje. “Nuk është që nuk flasim, jetët kanë...

Aktualitet 12:18 - 29 Dhjetor, 2018

Gazetari ironizon qeverinë e re/ Administrata e krushqëve dhe e kushërinjëve

Për gazetarin Ylli Dylgjeri mbledhja e Asamblesë së Partisë Socialiste ditën e djeshme ishte asgjë më shumë sesa monolog i kryeministrit Edi Rama. Në një postim...

samitti
Aktualitet 22:02 - 13 Dhjetor, 2018

Tenderi për “Unazën e Re”/ Bushati: Rama është hajdut i pazoti

Analisti Andi Bushati gjatë një interviste në studion e emisionit  “Të Paekspozuarit”  në “News 24” ka folur  për kompaninë, e cila u shpall fituese e tenderit...

Aktualitet 17:52 - 5 Dhjetor, 2018

Protestat e banorëve të Astirit/ Basha: Mos u dorëzoni, beteja do fitohet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është bashkuar protestës së banorëve të zonës së Astirit gjatë pasdites së sotme. Gjatë një prononcimi për mediat Basha...

Aktualitet 16:17 - 28 Nentor, 2018

Deklarata tronditëse e banores së Astrit/ Po erdhën fadromat do djeg veten

Lindita Protoduari, një prej banoreve të Astirit ka bërë një deklaratë tronditëse në studion e “BalkanWeb”. Ajo ka thënë se do të bëhet kamikaze dhe do...

basha ndihmon veliajn
Aktualitet 17:00 - 14 Nentor, 2018

Ndërtimi i ‘Unazës së Re’/ Basha: Veliaj e ka shpirtin më të zi se plehrat e Sharrës

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar gjatë pasdites së sotme një takim me banorët e zonës së ‘Astirit’, banesat e të cilëve preken nga...

Life Style 14:40 - 17 Tetor, 2018

NASA prezanton planin “brilant”: Njerëzit do të jetojnë në një qytet mbi re

Ditëve të sotme planeti Venus nuk ka gjasa të jetë një destinacion i ëndrrave për turistët që synojnë hapësirën. Siç zbulohet nga misione të shumta në...

Aktualitet 22:40 - 11 Shtator, 2017

Gjatë fluturimit pasagjerët panë diçka të çuditshme në re

Një figurë misterioze u vunë re nga pasagjerët gjatë një fluturimi në aeroplan anembanë Britanisë së Madhe. Hija kishte një ngjashmëri të madhe me një njeri...