Connect with Us

All posts tagged "Rashel"

Aktualitet 12:53 - 15 Korrik, 2019

Foto- Rashel Kolaneci i vë “flakën” Mykonos/ Ekspozon linjat e saj bombastike me bikini

Ish velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci, nuk ndalet me fotot seksi nga pushimet në Greqi ku nuk nguron të ekspozojë format e saj bombastike....

Kryesore Show Biz 19:53 - 29 Qershor, 2019

“Një dyqan me aksesorë”/ Aktori i “Duplex” zbulon se Rashelin e morën për shikueshmëri

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të pëlqyer të humorit. Ditën e sotme, aktori ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” ku ka folur për...

Aktualitet 14:40 - 4 Maj, 2019

Foto/Rashel Kolaneci “nxeh” Instagramin, tregon format bombastike nga Greqia

Rashel Kolaneci u bë e njohur për herë të parë në emisionin “Xing me Ermalin” në rolin e velinës dhe tërhoqi vëmendjen me format e saj...

Kryesore Show Biz 12:23 - 18 Shkurt, 2019

Pas largimit të Rashelit, Ermal Mamaqi heq Kejvinën nga emisioni? Reagon publikisht velina : Taksirat…

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të shoëbiz-it shqiptar. Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 9 Shkurt, 2019

Rashel Kolaneci jep lajmin bombë: Do ta shohim te “Klan”-i, por jo tek Ermal Mamaqi!

Rashel Kolaneci më në fund ka zbuluar se ku do ta shohim shumë shpejt. Ish-velina e “Xing me Ermalin” ka vendosur të qëndrojë në televizionin “Klan”,...

Aktualitet 10:53 - 6 Shkurt, 2019

Komentuesi e akuzon për “Photoshop”, ja si ia kthen me lezet Rashel Kolaneci

Pavarësisht se prej kohësh po i mungon ekranit shqiptar, Rashel Kolaneci i bën për vete fansat e saj përmes postimeve në rrjetet sociale. Por nga ana...

Kryesore Show Biz 10:25 - 30 Tetor, 2018

“Ishte banale”, veprimi i Rashelit acaron Robertin dhe ai braktis skenën

Performanca e Rashel Kolanecit dhe Seldit, ku shfaqej një princeshë mes kërcënimit të maskave, u komplimentua shumë nga Kledi Kadiu si dhe Valbona Selimllari. Dhe Rashel...

Kryesore Show Biz 16:15 - 27 Qershor, 2018

Foto/ E dinit që Rashel luan edhe…?

Ajo nuk di vetëm të bëjë foto provokuese dhe të ‘luajë’ me imagjinatën e meshkujve. Rashel Kolaneci me foto e postuar në Instatsorie, i surprizoi të...

Kryesore Show Biz 15:00 - 21 Qershor, 2018

Modelja ”sfidon” Rashelin!/ E thjeshtë të të rrahësh, nuk të lënë të pasmet të lëvizësh!

Në KafeIN ishte sot e ftuara e Gretës, Artea Bebri. Teksa rrëfeu eksperiencen e saj në modeling, u shpreh se merrej me “kickbox”. Teksa Flavio, moderatori...

Aktualitet 10:33 - 22 Nentor, 2017

Rasheli poston foto nga spitali,çfarë ka ndodhur ?

Mbrëmjen e djeshme, Rashel Kolaneci ishte si gjithmonë e pranishme në panelin e emisionit “Proçesi Sportiv” ku foli për ekipin e saj të zemrës, Skënderbeun. Ndërkaq,...

Kryesore Show Biz 17:25 - 26 Gusht, 2017

Rasheli lë Ermal Mamaqin për Top Channel?/ Aktori i humorit zbulon të vërtetën

Në një video të postuar në rrjetet sociale, aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi ka pyetur me vetulla të vrenjtura nëse bashkëprezantuesja e tij Rashela...

Aktualitet 16:52 - 6 Maj, 2017

Gafa më e madhe që ka bërë Ermal Mamaqi në emision/Do të k****

Ermal Mamaqi është bërë protagonist i mediave rozë për shkak të një ngatërrimi që ka bërë në emisionin e tij. Teksa ka dashur të thotë ta...