Connect with Us

All posts tagged "ramos"

Uncategorized 19:47 - 10 Mars, 2019

Marcelo shpërthen në stërvitje / “Më thithni…”, Ramos kundër tij

Ribashkimi i Marcelos me skuadrën shkaktoi një incident te Real Madrid, në seancën e fundit stërvitore, para transfertës ndaj Valladolid. Braziliani që vlen shumë pak për...

Aktualitet 12:17 - 12 Gusht, 2018

Sergio Ramos nuk është aq i “keq” sa duket/ Befason Paolo Maldinin me këtë gjest

Real Madrid mundi mbrëmë 3-1 Milanin për trofeun ‘Santiago Bernabeu’ me golat e Bale, Benzema dhe Mayoral. Higuain shënoi golin e vëtëm për miqtë. Një moment...

Uncategorized 20:15 - 18 Shkurt, 2018

Formacionet zyrtare Betis – Real Madrid

Real Betisi dhe Real Madridi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin spanjoll. Mbretërit janë mysafirë të Betisit në ndeshjen e vlefshme...