Connect with Us

All posts tagged "ramam"

Politikë 22:28 - 22 Tetor, 2019

Shengeni Ballkanik/ Berisha zbulon “paktin” Rama- Vuçiç

Ish kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “Tempora” ka zbuluar një marrëveshje të fshehtë mes Vuçiç dhe Ramës që Kosova të mos jetë pjesë e...

Aktualitet 22:53 - 30 Qershor, 2019

Agron Duka sulmon Ramën/ Ja pse nuk i hapet rrugë qeverisë tranzitore

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka reagua përmes një postimi në rrjetet sociale ku shkruan se 30 qershori nuk e zgjidhi krizën. Duka shkruan...

Aktualitet 18:16 - 2 Qershor, 2019

“Opozita në drejtim të paditur”/ Rama çel fushatën në Lezhë

Kryeministri Edi Rama,  ka çelur sot fushtën në qytetin e Lezhës. Teksa foli para mbështetësve , Rama tha se opozita ka frikë nga gara me votë,...

Aktualitet 12:51 - 2 Janar, 2019

Foto-Pas videos së Ramës në dush/ Rrjeti shpërthen në humor

Kryeministri Edi Rama do të jetë i ftuari i parë për vitin 2019 në “Xing me Ermalin”. Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, moderatori...

Aktualitet 11:19 - 13 Maj, 2017

Rama flet nga Selenica/I dërgon mesazhin e fundit Bashës në prag të protestës

Kryetari i Partisë Socialiste, njëherësh dhe kryeministri i vendit, Edi Rama po flet në këto momente në takimin elektoral të Partisë Socialiste. Rama që në fillim...

Aktualitet 13:28 - 20 Dhjetor, 2014

Kryeministri Edi Rama, nuk shpërblen kundërshtarët dhe ata që i kritikojnë bashkëpunëtorët!

Kryeministri para disa ditësh, na habiti shumë kur tha se, “Shpërblim marrin vetëm mësuesit e dalluar”. Harroi, si duke qeshur, se premtoi pagën e 13-të, por...