Connect with Us

All posts tagged "qytetari dixhital"

Digjet Parku Kombëtar i Fanit/ Mali i Munellës i mbushur me kanabis
Denoncim 14:16 - 23 Gusht, 2020

Digjet Parku Kombëtar i Fanit/ Mali është i mbushur me kanabis

“Digjet Parku Kombëtar i Fanit.” Kështu deklaron ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital. Berisha pretendon se mali i Munellës ka rënë...

Drejtoresha e Zyrës Arsimore ikën me pushime/ Mësuesit e Fierit lihen pa rrogë
Denoncim 20:47 - 7 Gusht, 2020

Drejtoresha e Zyrës Arsimore ikën me pushime/ Mësuesit e Fierit lihen pa rrogë

Mësuesit e Fierit kanë mbetur pa rroga pasi drejtoresha e Zyrës Arsimore të Fierit ka ikur me pushime. Ky është denoncimi i bërë nga ish-kryeministri Sali...

Bashkëshorti i një punonjëseje pozitiv për Covid/ Pezullohet puna në hipotekën e Pogradecit
Denoncim 16:55 - 29 Korrik, 2020

Një tjetër kryebashkiak infektohet me Covid-19

Një tjetër kryebashkiak socialist është infektuar së fundmi me Covid-19. Sipas denoncimit të ish-kryeministrit Sali Berisha, kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu ka rezultuar pozitiv pas testimit....

Denoncim 16:49 - 27 Shkurt, 2020

Denoncimi/ Makina e policisë përplaset keq në “Rrugën e Kombit”, ngjarja mbahet e fshehtë

Ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar mesazhit të një qytetari dixhital, ka denoncuar një aksident të ndodhur rreth mesnatës së kaluar afër Repsit, në Rrugën e...

top story plagjiaturat
Denoncim 21:29 - 11 Shkurt, 2020

“Gjobëvënës dhe sekser/ Kunati i Ben Blushit përzgjidhet për në Gjykatën e Lartë”

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaron se Alban Brati, kunati i drejtorit të Top Medias është përzgjedhur si anëtar i Gjykatës së Lartë. Duke iu referuar mesazhit të...

Denoncim 13:43 - 9 Shkurt, 2020

“Dalin fotot e llotos së hapur përballë Ministrisë së Mbrojtjes/ Policia e mbyll dy orë kur vjen kontrolli”

Ish-kryeministri Sali Berisha, duke iu referuar mesazhit të qytetarit dixhital, thotë se bixhozi po lulëzon. Ndonëse qeveria i ka mbyllur të gjitha llotot dhe lojërat e...

Politikë 18:59 - 8 Shkurt, 2020

Nga aktiviteti sportiv deri te familja dhe qytetari dixhital/ Berisha rrëfen jetën jashtë kamerave

Ish-kryeministri është rrëfyer sot për jetën personale, jashtë politikës dhe brenda dyerve të shtëpisë së tij. Berisha tha se ditën e fillon në orën 7-8 të...

top story plagjiaturat
Politikë 11:24 - 27 Korrik, 2019

E rrallë/ Berisha heq postimin kundër bashkëshortes së Ben Blushit dhe kandidates për Gjykatën e Lartë

Ish kryeministri Sali Berisha denoncon pothuajse çdo ditë skandale të ndryshme, duke iu referuar qytetarit dixhital. Dje Berisha ka postuar një informacion nga qytetari dixhital në...

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit
Aktualitet 15:29 - 26 Mars, 2019

Pse “qytetari dixhital” tremb Ramën, më shumë se Lulzim Basha

Prej 6 vitesh, denoncuesi i të vërtetave më të mëdha kundër qeverisë, është “qytetari dixhital”, kjo me fakte të provuara disa herë. Por ndërkohë sot ka...

“Rama-Lleshaj heshtin sepse e dinë për dosjen sekrete”/ PD kërkon sërish shkarkimin e Albert Dervishaj
Aktualitet 15:19 - 26 Mars, 2019

Pse “qytetari dixhital” tremb Ramën dhe Lleshajn?

Denoncimet e “qytetarit dixhital”, të publikuara nga ish-kryeministri Sali Berisha, në gjatë vitet e fundit janë në betejë të ashpër me Qeverinë, më shumë sesa edhe...

Aktualitet 15:31 - 20 Shkurt, 2019

Denoncim/ Shoqëruesi i Ramës, presion bizneseve të vogla

Ish-kryeministri, Sali Berisha  ka shpërndarë në rrjetet sociale, një denoncim të qytetarit dixhital. Denoncuesi ankohet se bizneset e vogla në vend po dëmtohen nga shoqëruesi kryesor...

Pasojat e krizës/ Mbyllen 32.4 mijë biznese, dalin të papunë 57 mijë persona 
Aktualitet 22:33 - 6 Shkurt, 2019

Denoncimi/ Trafikantët e drogës po na falimentojnë bizneset

Ish kreministri, Sali Berisha, aktualisht deputet i Partisë Demokratike, ka ndarë një tjetër denoncim të qytetarit dixhital të ardhur në adresë të tij, në rrjetet sociale....

berisha denoncim nga qytetari dixhital
Aktualitet 19:43 - 4 Shkurt, 2019

Djali i policit godet gardistin/ Policia fsheh ngjarjen kriminale

Ish kryeministri, Sali Berisha, aktualisht deputet i Partisë Demokratike, më anë të një statusi në rrjetet sociale ka denoncuar një ngjarje të ardhur në adresë të...

Nga Klodian Tomorri/ Biznesi pervers i testimeve me pagesë
Aktualitet 22:49 - 3 Shkurt, 2019

Klodian Tomorri zbulon meritën e qytetarit dixhital

Qytetari dixhital eshte sot mbrojtesi me i madh i demokracise dhe te drejtave te njeriut ne Shqiperi. Perdhunimi monstruoz i Kavajes do ishte fshehur pa e...

Kryesore 19:48 - 28 Prill, 2018

Qytetari dixhital fut në kurth Berishën?

Ish-kryeministri Berisha i cili është mjaft aktiv me postimet e denoncimeve të të ashtuquajturit prej tij “qytetari dixhital” në rrjetet sociale, ka pranuar sot se ndër...

Aktualitet 21:49 - 2 Tetor, 2017

Atentati në Vlorë/ Qytetari dixhital zbulon bandën e armatosur që ruante viktimën

Ngjarja që ndodhi ditën e djeshme në Vlorë, ku u krye atentat mafioz ndaj Ferdinand Llanaj, është shoqëruar me një tjetër denoncim. Ish-kryeministri Berisha ka publikuar...

Aktualitet 20:52 - 29 Shtator, 2017

Nënpunësi dixhital denoncon “Don Agaçin” e kryeministrisë

Një nënpunës në kryeqytet  ka denoncuar ish sekretarin e kryeministrisë “Don Agaçi”, duke i dërguar mesazh ish kryeministrit Sali Berisha.  Ai shkruan se pas inspektimit të...

Aktualitet 12:31 - 20 Shtator, 2017

Berisha vijon me akuzat me të ashtuquajturat bandat e Elbasanit: Shullazi ka mbrojtje shtetërore

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ish-kryeministri Sali Berisha vijon me akuzat lidhur me të ashtuquajturat bandat e Elbasanit. Sipas mesazhit të publikuar nga ish-kryeministri Berisha,...

Aktualitet 19:44 - 19 Korrik, 2017

Skandali në shëndetësinë shqiptare/ Ndëshkohen të sëmurët me Parkinson

Ish- kryeministri Sali Berisha ka vijuar denoncimet e tij në rrjetet sociale. Së fundi, ai ka bërë publik mesazhin e një qytetari i cili vuan nga...

Aktualitet 16:03 - 2 Dhjetor, 2016

VIDEO/ Polici kërcënon me armë një qytetar në rrugë

Qytetari dixhital denoncon/ Kercenim me arme nga banda me uniforme! Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga qytetari dixhital, në faqen e tij zyrtare në...

Aktualitet 19:05 - 23 Nentor, 2016

Kryebashkiaku i Fierit bashkëpunon me mafian

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka postuar në rrjetet sociale denoncimi e një qytetari, I cili shprehet se Bashkia e Fierit nuk drejtohet nga Armando Subashi,...

Aktualitet 14:19 - 29 Maj, 2016

Denoncimi i qytetarit/ Drejtori i Tatimeve, i dënuar nga gjykata

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka postuar në rrjetet sociale denoncimin e një qytetari për emërimet në Sarandë. Sipas denoncuesit, Drejtori i Tatimeve në qytetin bregdetar,...

Aktualitet 14:48 - 21 Maj, 2016

Koço Kokëdhima imponon të punësuarit të shkruajnë fjalë të mira në Facebook

Ish-kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka postuar në rrjetet sociale denoncimin e një qytetari për Koço Kokëdhimën. Në denoncimin e qytetarit thuhet se Kokëdhima imponon të...