Connect with Us

All posts tagged "qytetare"

partia demokratike proteste
Aktualitet 16:24 - 10 Shkurt, 2019

Protestë në Elbasan/ Qytetarët bllokojnë rrugën

Partia Demokrattike po zhvillon një protestë në fshatin Papër të Elbasanit duke bllokuar rrugën që lidh Elbasanin me Peqinin. Dhjetra fermerë dhe mbështetës të PD-së kanë...

proteste ne fier
Aktualitet 16:27 - 6 Shkurt, 2019

“Na mbyti varfëria”/ Qytetarët e Fierit dalin në rrugë

Qytetarët e Fierit së bashku me opozitën kanë dalë pasditen e sotme në protestë kundër qeverisë. Protesta është duke u zhvilluar te rreth-rrotullimi që ndodhet në...