Connect with Us

All posts tagged "qymyr"

Lajme 22:03 - 4 Janar, 2020

E rëndë në Tiranë/ Dy gra të helmuara, me urgjencë në QSUT

Dy gra, në Tiranë, janë dërguar me urgjencë në QSUT mbrëmjen e sotme. Paraprakisht, dyshohet se dy kushërirat janë helmuar nga qymyri. Ambulanca ka mbërritur në...

Aktualitet 09:14 - 19 Shkurt, 2019

Ngroheshin me qymyr/ Asfiksohen tre pjesëtarë të një familje

Tre anëtarë të një familje, përkatësisht një çift bashkëshortësh dhe vajza e tyre, janë paraqitur në gjendje kritike për jetën pas mesnatës së mbrëmshme në spitalin...

Aktualitet 20:44 - 16 Mars, 2016

Impiantet e qymyrit në Ballkan kushtojnë miliarda euro në shëndetësi

Një studim i publikuar të martën thotë se impiantet e qymyrit në Ballkan i kushtojnë njerëzve dhe qeverive në Europë plot 8.5 miliardë euro në aspektin...