Connect with Us

All posts tagged "qveria"

mustafaj kunder bashes
Aktualitet 17:31 - 24 Gusht, 2018

“Nuk dobësohet qeveria me lutje”/ Mustafaj tallet me opozitën e Bashës

Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj në një intervistë, në News 24 është shprehur, se vlerësimet e tij në lidhje me mënyrën se si po qeveris Rama...

Kryesore 08:47 - 16 Mars, 2015

Ish-pronarët, strategjia e qeverisë për kompesimin

Ligji i ri për kthimin dhe kompesimin e pronave do të miratohet nga qeveria së shpejti. Në fund të këtij muaji, AKKP do të dërgojë në...