Connect with Us

All posts tagged "Qershor"

Horoskopi 10:27 - 1 Qershor, 2020

Horoskopi mujor, Qershor 2020/ Parashikimi i yjeve për karrierën

Dashi Ata që kanë një biznes mund të përballen me disa çështje që mund të gjendeni në presion. Por ju duhet t’i besoni aftësive tuaja dhe...

Horoskopi 09:41 - 1 Qershor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë muaji Qershor për të gjitha shenjat e zodiakut

Dashi Për miqtë e Dashit do të jetë një muaj ambicioz dhe sigurisht që të ardhurat do të jenë të kënaqshme. Ju nuk jeni ende të...

Ekonomi 21:30 - 29 Maj, 2020

Ahmetaj flet për rimëkëmbjen e ekonomisë/ “Do jetë më e shpejtë sesa e kishim llogaritur”

Ministri i ngarkuar për situatën ekonomike gjatë pandemisë Arben Ahmetaj, deklaroi se papunësia është shtuar gjatë periudhës mars-prill dhe tashmë pritet të marrë një trend pozitiv....

Politikë 10:37 - 29 Maj, 2020

Kush gënjen, Ilir Meta apo Lulzim Basha?!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në një dalje televizive në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, kishte deklaruar kohë më pare se shtyrjen e datës së zgjedhjeve...

horoskop fundjave
Horoskopi 11:38 - 26 Maj, 2020

Qershori do t’iu sjellë shumë ndryshime/ Cilat shenja horoskopi do të kenë fat muajin e ardhshëm

Gaforrja Personat e kësaj shenje do të jenë të suksesshëm, do të gjejnë lumturinë dhe do të ndajnë momente të veçanta me njerëzit që i duan....

Horoskopi 16:20 - 19 Maj, 2020

Do të gjejnë dashurinë shumë shpejt/ 3 shenjat më me fat të horoskopit

Gaforrja Në qershor, do të keni shumë fat nëse keni lindur nën shenjën zodiakale të Gaforres. Go t’ia dilni të vlerësoni edhe gjestet më të vogla...

Sociale 23:33 - 13 Maj, 2020

“Sezoni hapet kur të vijë charteri i parë”/ Klosi: Në fillim të qershorit do kemi turistë

Ministri i Turizmit Blendi Klosi, deklaroi se nuk ka një datë për nisjen e sezonit turistik, por tregoi se përgjithësisht edhe në vitet tjera nis në...

Sociale 23:21 - 6 Maj, 2020

U anulluan nga Covid-19/ Blendi Klosi tregon kur do lejohen dasmat në Shqipëri

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka treguar mbrëmjen e sotme se kur do të lejohen dasmat në vendin tonë. Teksa ishte i ftuar në emisionin “Real...

Politikë 21:40 - 4 Maj, 2020

“Kam të dhëna të sigurta, do ta shikoni pas qershorit”/ Çfarë paralajmëron Ngjela

Avokat i njohur Spartak Ngjela, në një lidhje me Ora neës, duke folur për luftë ndaj krimit të organizuar dhe korrupsionit u shpreh se është ndërprerë...

Politikë 20:12 - 4 Maj, 2020

“Opozita i bëri dëm vetes”/ Ish kryeministri parlajmëron zgjedhje në qershor

Ish kryeministri Aleksandër Meksi duke komentuar klimën politike në vend, tha se në fund të qershorit mund të kemi zgjedhje vendore. “Pa opozitë nuk ka qeverisje...

Politikë 17:17 - 29 Prill, 2020

“Planet janë gati”/ Rama: Në qershor nisin Kantieret e Rindërtimit

Kryeministri Edi Rama deklaroi pak më parë se rindërtimi i banesave të dëmtuara nga tërmeti nuk është harruar. Në një postim në rrjetet sociale, Rama deklaron...

Politikë 17:33 - 20 Prill, 2020

Covid-19/ Qeveria zgjat gjendjen e Fatkeqësisë Natyre deri me 23 qershor

Qeveria ka propozuar që të shtyhet gjendja e Fatkeqësisë Natyrore deri më 23 qershor. Propozimi pritet që t’i dërgohet Parlamentit për miratim.Ndërkohë që shtyrja e gjendjes...

Ekonomi 22:29 - 9 Prill, 2020

Flet Ahmetaj/ “Ja sa muaj do na duhet për të rimëkëmbur ekonominë”

Ministri i ngarkuar për administrimin e situatës ekonomike të shkaktuar nga koronavirusi Arben Ahmetaj, ka treguar sa muaj do ekonomia për tu rikthyer në fazën ku...

Shëndeti 18:02 - 7 Prill, 2020

Fillimi i një fundi të gjatë/ Pëllumb Pipero tregon se kur mbyllet pandemia e Covid-19

Mjeku infeksionist, Pëllumb Pipero, në një lidhje me News 24, u shpreh se pandemia e Covid-19, mund të mbyllet përfundimisht në fund të qërshorit. Por, sipas...

Shëndeti 22:35 - 30 Mars, 2020

“Në Shqipëri agresiviteti i virusit është më i lehtë”/ Mjeku Sulçebe: Ja kur do arrijë maksimumin

Mjeku imunolog Genc Sulçebe ka deklaruar mbrëmjen e sotme se shifrat maksimale të koronavirusit do të shënohen nga fundi i muajit prill, ndërsa sipas tij situata...

Aktualitet 15:53 - 26 Qershor, 2019

Manjani thirrje politikës/ Largohuni nga llogoret e 30 qershorit

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shkruan se Shqipëria sot ka nevojë më shumë se kurrë për...

Aktualitet 11:25 - 4 Qershor, 2019

Horoskopi i muajit qershor/ Meri paralajmëron këtë shenjë zodiaku

Më poshtë do të njiheni me renditjen e shenjave nga Meri, nga shenja me më pak fat për këtë muaj tek ajo me më shumë fat....

Aktualitet 11:25 - 2 Qershor, 2019

Horoskopi mujor, qershor 2019/ Susan Miller tregon si do jetë ky muaj për 12 shenjat e zodiakut

Dashi Jeni shumë në humor për të udhëtuar, kështu që filloni të bëni plane.  Jupiteri, planeti i dhuratave dhe fatit të mirë do ta zgjerojë edhe...

Aktualitet 09:51 - 2 Qershor, 2019

Horoskopi javor , 3 qershor deri në 9 qershor 2019

Dashi Dashuria: Këtë javë marrëdhënia me partnerin premton të jetë shumë konfrontuese. Të enjten dhe të premten do të jenë ditë mjaft nervoze kur do të...

Aktualitet 09:48 - 1 Qershor, 2019

1 Qershori, Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve/ Si filloi kjo festë dhe cila është origjina e saj?

Sot shënohet festa e 1 Qershorit, Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve. Dita e fëmijëve është vendosur me datën 1 Qershor, sepse me këtë datë është mbajtur konferenca...

Aktualitet 20:42 - 31 Maj, 2019

Çelja e negociatave/ Ministri gjerman i prerë: Vendimi në qershor

Ministri për Europën i Gjermanisë, Michael Roth ka ritheksuar se Bashkimi Europian duhet të marrë një vendim për nisjen e bisedimeve të anëtarësimit të Shqipërisë këtë...

paloka zbardh fakte te renda
Aktualitet 16:06 - 31 Maj, 2019

A do i ndalojë opozita shqiptarët të votojnë?/ Paloka jep përgjigjen e prerë

Ish nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka folur për atë çka pritet të ndodhi me zgjedhjet vendore të 30 Qershorit. I ftuar në  emisionin “Top...

Aktualitet 12:53 - 31 Maj, 2019

Horoskopi kinez, qershor 2019/ Si do të jetë ky muaj sipas vitit tuaj të lindjes?

Miu-1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 Ne planin sentimental nuk do bëni gabime dhe gjithçka do ju ece me se miri këtë...