Connect with Us

All posts tagged "qelloi"

Video-Tentoi të vriste me armë 23-vjeçarin/ Arrestohet i riu në Maliq
Kronika 20:54 - 11 Qershor, 2021

Video-Tentoi të vriste me armë 23-vjeçarin/ Arrestohet i riu në Maliq

Policia jep detajet e para nga sherri mes dy të rinjve në fshatin Podgorie të Maliqit. Blutë kanë bërë të mundur arrestimin e shtetasit me iniciale...

Kronika 09:18 - 23 Prill, 2021

Qëlloi me armë drejt një banese/ Arrestohet 27-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrëstuar një 27 vjeçar të shpallur në kërkim prej tre ditës. Në pranga është vënë Ronaldo Gurabardhi pasi ka qëlluar me armë...

Transportonin kanabisin me kamionçinë/ Dy të arrestuar në Tropojë, procedohen dhe dy të tjerë
Aktualitet 19:07 - 10 Mars, 2021

Atentati me armë zjarri ndaj 38 vjeçarit/ Arrestohet i riu në Shijak

Një 27 vjeçar ka qëlluar më armë zjari drejt një mjeti ditën e sotme në Shijak. Policia e Durrësit ka vënë në pranga shtetasin me iniciale...

U konfliktua me fqinjin/ Arrestohet një person që qëlloi me armë
Kronika 17:49 - 12 Shkurt, 2021

U konfliktua me fqinjin/ Arrestohet një person që qëlloi me armë

Një konflikt mes 2 banorëve në fshatin Gostil të Kukësit ka përfunduar me arrestimin e njërit prej tyre i cili qëlloi me armë drejt fqinjit të...

Shpërthim i fuqishëm në Tiranë/ Hidhet në erë me eksploziv një automjet
Kronika 21:50 - 10 Shkurt, 2021

Shkojnë të grabisin, por u del pronari/ Hajdutët qëllojnë dhe i plagosin kushëririn

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit, ku persona të paidentifikur dhe të maskuar kanë shkuar për të grabitur një...

Kronika 14:52 - 10 Shkurt, 2021

Qëlloi me armë zjarri në ajër/ Arrestohet 62 vjeçari në Tiranë

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr. 4, pas një telefonate të marrë nga qytetarët në Sallën Operative se në rrugën “Hysen Kaleshi”, tek Bregu i Lumit,...

Shtyu shokun për të qëlluar Mario Metajn/ Lirohet nga burgu 31-vjeçari
Kronika 17:25 - 29 Janar, 2021

Shtyu shokun për të qëlluar Mario Metajn/ Lirohet nga burgu 31-vjeçari

31-vjeçari i cili u arrestua si një bashkëpunëtori dyshuar në vrasjen e të riut Mario Metaj  që ndodhi në kryqëzimin Kourtesis u dënua me kusht. Sot...

Masakra në Velipojë/ Shoqërohen në polici anëtarët e familjeve Ferracaku dhe Gocaj, sekuestrohen kamerat
Kronika 10:09 - 6 Janar, 2021

Qëlloi me armë 25 vjeçarin/ Policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin

Policia e Lezhës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e ngjarjes së mbrëmshme, ku u qëllua me armë një 25 vjeçar. Sipas uniformave blu është...

51-vjeçari merr armën dhe qëllon ndaj komshiut/ Zbulohet shkaku
Kronika 11:18 - 25 Shtator, 2020

51-vjeçari merr armën dhe qëllon ndaj komshiut/ Zbulohet shkaku

Një person është arrrestuar nga polica pasi qëlloi me armë zjarri drejt komshiut të tij. 61 vjeçari pas një konflikti për motive pronësie me shtetasin G....

I akuzuar për pengmarrje/ Kapet më Kosovë 33 vjeçari shqiptarë
Kronika 09:04 - 23 Shtator, 2020

Qëlloi para 1 viti me armë bashkëmoshatarin e tij/ Arrestohet 23 vjeçari i shpallur në kërkim

Një 23 vjeçar është arrestuar nga policia mbrëmjen e djeshme, pasi ishte shpallur në kërkim për “Vrasje në tentativë”. 23 vjeçari me iniciale E.G, kishte qëlluar...

Qëlloi më armë tek shtëpia e prindërve të bashkëshortes/ Caktohet masa për Elton Metën
Kronika 12:45 - 22 Shtator, 2020

Qëlloi më armë tek shtëpia e prindërve të bashkëshortes/ Caktohet masa për Elton Metën

Gjykata e Fierit ka vendosur masën e sigurisë arrest në burg për Elton Metën. 31-vjeçari kërcënoi se do të vetëvritej në oborrin e shtëpisë së prindërve...

Kronika 10:11 - 12 Shtator, 2020

Vrau bashkëshorten në sy të fëmijëve/ Dënohet me burgim të përjetshëm kosovari në Gjermani

Gjykata gjermane ka dënuar me burgim të përjetshëm një kosovar 32-vjeçar për të cilin, trupi gjykues ka deklaruar se ka vrarë  bashkëshorten. Trupi gjykues ka vërtetuar...

Politikë 21:17 - 25 Shtator, 2019

Hapja e negociatave/ Berisha: Bundestagu i qëlloi të vërtetave të hidhura

Ish kryeministri Sali Berisha ka folur për vendimin e Bundestagut gjerman për çeljen e negociatave për Shqipërinë. I ftuar në “Syri Tv” Berisha u shpreh se...

Paloka qellon me boje drejt Rames
Aktualitet 21:37 - 14 Shkurt, 2019

Qëlloi me bojë Ramën/ Nuk pendohet Paloka

Nën kryetari i Parlamentit Edi Paloka i cili ditën e sotme qëlloi me bojë në drejtim të kryeministrit Edi Rama foli rreth veprimit të tij sot...