Connect with Us

All posts tagged "puthje"

Showbizz 10:37 - 31 Maj, 2020

Olta Gixhari thyen heshtjen/ Flet për partnerin dhe puthjen e parë

Aktorja e njohur shqiptare, Olta Gixhari është përfolur shumë në mediat rozë përsa i përket jetës private. Pas lajmit të shtatznëisë Olta ka treguar detaje mbi...

Showbizz 10:45 - 16 Maj, 2020

FOTOT-Puthje dhe përqafime në breg të detit/ Aktorja konfirmon shtatzëninë në mënyrën më të bukur

Aktorja seksi shqiptare Olta Gixhari është në pritje të ëmbël. Bukuroshja bjonde e ka konfirmuar lajmin e shtatzënisë në mënyrën më të bukur të mundshme. Së...

Horoskopi 16:53 - 15 Maj, 2020

Të zjarrtë dhe intensivë/ Këto shenja të horoskopit do t’iu çmendin me puthjet e tyre

Dashi Energjikë dhe spontanë. Njerëzit e kësaj shenje të horoskopit dhurojnë puthje të zjarrta në intimitet. Demi I ngadaltë dhe i qëndrueshëm. Kjo është arsyeja pse...

Shëndeti 12:16 - 4 Maj, 2020

Seksiologu italian jep këshilla për çiftet/ Mos u puthni me gjuhë

Izolimi për shkak të koronavirusit, ka lënë shumë çifte larg-njëri tjetrit. Me lirimin e masave shtrënguese tashmë pritet që ciftet të takohen, e për këtë arsye...

Politikë 20:27 - 2 Mars, 2020

Foto – Meta shkëmben puthje e përqafime me Fahri Balliun pas protestës

Fahri Balliu është personi që ka tentuar gjithmonë të bëjë bashkë Partinë Demokrtatike dhe Lëvizjen Socialiste për Integrim. Tentativat e tij kanë qenë edhe në kohën...

Lajme 13:29 - 4 Shkurt, 2020

Aktorja tregon për puthjen me Arben Imamin/ Si u hoq figura e Tartarit, për shkak të lidhjes së Silva Turdiut me djalin e Mehmet Shehut

Aktorja e mirënjohur Anisa Markarian ka treguar për herë të parë se si ka dashur të puthë Arben Imamin, ish-figurën e njohur në PD. Aktorja ka...

Sociale 20:15 - 31 Dhjetor, 2019

Pse puthen njerëzit sapo hyn Viti i Ri?/ Ja mitet që e shoqërojnë këtë traditë

Në natën e Vitit të Ri familjet, miqtë dhe çiftet nxitojnë të urojnë, përqafojnë dhe puthin të dashurit e tyre menjëherë sapo akrepi shënon 12:00. Tani...

Politikë 00:06 - 11 Tetor, 2019

Elton Ilirjani puth Kujtim Gjuzin në ‘360 gradë’: Jam gjithë kjo pjeshkë! Gjuzi i pranon dashurinë

Biznesmeni Elton Ilirjani dhe kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi, kanë zbutur disi tonet mbrëmjen e sotme në studion e ‘360 gradë’ të Artur Zhejit, në...

Aktualitet 21:13 - 12 Korrik, 2019

Puthje dhe përqafime të nxehta në mes të rrugës/ Ylli i famshëm “kapet mat” me modelin

Ylli televiziv Meghan Barton është përfolur shumë në mediat e huaja për shkak të orientimit të saj seksual. Para se të dilte nga reality shoë Love...

Aktualitet 15:57 - 11 Korrik, 2019

“Puthja e famshme” që theu tabutë në filmat shqiptarë/ Aktorja rrëfen detajet

Aktorja Ina Gjika është përfolur për njëkohë të fgjatë pas skenës së puthjes në filmin “Vetmi”. Për shqiptarët ajo ishte skena e parë e një puthjeje...

Kryesore Show Biz 23:01 - 2 Korrik, 2019

Nuk e fshehin më/ Romeo Veshaj puth Jonida Maliqin në emision

Prej ditësh rrjeti po “zien” nga lajmi se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj janë në një romancë dashurie. Pak ditë më parë në një intervistë Jonida...

Aktualitet 20:50 - 3 Qershor, 2019

Video që po bën xhiron në rrjetet sociale/ Fansi puth me forcë këngëtaren e famshme

Këngëtarja me famë botërore Miley Cyrus është gjendur në një situatë aspak të këndshme. Gjatë qëndrimit të saj në Barcelonë së bashku me bahskëshortin e saj...

Aktualitet 17:47 - 1 Qershor, 2019

E ngatërron me partnerin e saj/ Këngëtarja puth moderatorin e njohur

Venera Lumani ka qenë e para që ka hapur sfilatën me fustane nusërie të Geraldina Sposa. E veshur me një fustan bojqiell, Venera na futi në...

Aktualitet 19:10 - 18 Maj, 2019

“Do të puthesha me një mashkull”/ Aktori shqiptar befason me deklaratën e tij

Amos Zaharia është një nga aktorët që fal shumë emocione në skenën e teatrit. Së fundmi i ftuar në “Thumb” aktori ka folur përsa i përket...

Aktualitet 13:53 - 14 Maj, 2019

E “masakruan” pas puthjes në buzë me mamanë,reagojnë përfaqësuesit e Maluma-s

Maluma, këngëtari shumë i dashur nga fansat sidomos nga ato femra, pak ditë më parë postoi foton ku shihej duke u puthur me mamanë e tij ...

Kryesore Show Biz 17:02 - 13 Maj, 2019

“Puth nënën në buzë?”/ Fansat “masakrojnë” këngëtarin e famshëm

Këngëtari i famshëm kolumbian Maluma ka bërë një veprim që nuk është pritur mirë nga fansat e tij. Në një foto të postuar në Instagram, Maluma...

Aktualitet 17:39 - 12 Maj, 2019

Luajti rolin e homoseksualit në film/ Aktori rrëfen si e priti bashkëshortja skenën e puthjes me një mashkull

Genc Salihu është një nga këngëtarët dhe kompozitorët më të njohur në Kosovë. Përveç muzikës Genci u bë pjesë e një film ii cili kishte historinë...

Aktualitet 12:53 - 11 Maj, 2019

“Puthjet tona më të shfrenuara”/Çifti i famshëm i Instagramit “nxeh” fansat

Zhani dhe Kamila, njihen tashmë si çifti më i famshëm i Instagramit nga Brukseli të cilët me pozat e tyre të frikshme  rrezikojnë jetën duke qëndruar...

Basha dhe Rama pas marreveshjes se 18 Majit
Aktualitet 21:48 - 6 Maj, 2019

Marrëveshje Rama-Basha?/ Berisha: Si puthje me Judën

Ish kryeministri Sali Berisha nga studio e emisionit “360 Gradë” i pyetur nëse është dakord që opozita të ulet në tryezë me Ramën kryeministër e krahasoi...

Aktualitet 14:10 - 27 Prill, 2019

Foto/Shakohoxha nuk i kursen puthjet për Marina Vjollcën, moderatorja “djeg” rrjetin

Moderatorja Marina Vjollca është përfolur shumë nga portalet pas pauzës së gjatë në ekran. Megjithatë ajo është shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundmi Marina ka...

Kryesore Show Biz 12:53 - 12 Prill, 2019

Video virale/U tha se puthi motrën në buzë, reagon Chris:”Ishte e vërtetë”

Disa dite me pare Chris Monroe publikoi në kanalin e tij në YouTube një video ku ai puthej bashkë me gjysme motrën e tij, Kaitlyn O’Connor.Por pasi kjo...

frederik
Kryesore Show Biz 12:10 - 1 Prill, 2019

“Me urdhër partie, nuk duhej ta puthja”/Frederik Ndoci rrëfen skenat e filmit “Edhe kështu edhe ashtu”

Këngëtari i njohur, Frederik Ndoci ka rrëfyer se në filmin “Edhe kështu edhe ashtu”, ka pasur një puthje reale me aktoren Sesilia Plasari, por për fat...

shenjat qe puthin mire
Aktualitet 21:20 - 28 Mars, 2019

Puthje ëndrrash/ Këto shenja do t’ju çojnë në qiell me puthjet e tyre

Gaforrja Për këtë shenjë puthja është diçka shumë domethënëse. Kështu që është e ndjerë dhe e plotë. Atyre u pëlqen ta bëjnë partnerin të ndjehet i...