Connect with Us

All posts tagged "pushime"

Fashion 13:40 - 15 Maj, 2019

Disa ide brilante/Zbuloni çfarë nuk duhet të mungojë në valixhen tuaj këtë verë

Disa njerez preferojnë që pushimet t’i nisin përpara sezonit të nxehtë të verës, dhe në vijim do keni mundësinë që të njiheni me gjithçka duhet të...

Aktualitet 20:23 - 9 Maj, 2019

“Gocat e mia”/ Alban Skënderaj zbulon momente nga pushimet

Alban Skënderaj së bashku me partneren e tij Miriam Cani dhe vajzën Amelinë, po kalojnë disa ditë pushime së bashku. Pas shumë impenjimeve ata kanë vendosur...

Aktualitet 14:18 - 8 Maj, 2019

Kur duhen planifikuar pushimet?

Për të gjithë ata që kanë nisur të planifikojnë që tani pushimet verore apo që janë në mëdyshje se ku të shkojnë, çfarë të marrin me...

Kuriozitete 15:43 - 3 Maj, 2019

Qyteti që po ‘rrëmben’ të gjithë vëmendjen/ Destinacioni perfekt për të pushuar

Si qyteti i dytë i Danimarkës, pas Kopenhagenit, Aarhus po rrëmben të gjithë vëmendjen. Gjatë viteve të fundit, Aarhus ka fituar një reputacion në mesin e...

Aktualitet 12:40 - 26 Prill, 2019

3 mijë euro dita/Pushimet luksoze të blogeres së njohur i habisin të gjithë

Blogerja Chiara Ferragni dhe reperi italian Fedez kanë zbritur në Brando,një vendpushim super luksoz në ishullin e Tetiaroa. Struktura atje përbëhet nga 35 vila të modeluara...

Fashion 15:53 - 24 Prill, 2019

Si t’i zbukuroni pushimet tuaja këtë verë? Zbuloni disa ide brilante

Rroba banje, bluza, syze, fustane, këpucë, çanta, pantallona, shapka, paliçeta…gjithçka shihni më poshtë është trendy i kësaj vere, dhe duhet me patjetër t’i fusni në valixhen...

Aktualitet 10:53 - 17 Prill, 2019

“Mos e tepro kaq shumë”/Luana Vjollca “revoltohet” me trashëgimtaren e Top Channel

Sezoni i plazhit nuk ka ardhur akoma për ne por Lori Hoxha e ka filluar tashmë dhe na bëri zili. Trashegimtarja e Top Channel ka bërë ...

Fashion 12:40 - 7 Prill, 2019

Çfarë duhet të marrim me vete kur jemi me pushime verore?

Tashmë që vera po afron nuk është ide aspak e keqe që të fillojmë të mendojmë çfarë duhet të marrim me vete kur të nisemi për...

Kryesore Show Biz 12:53 - 20 Mars, 2019

Foto/Këngëtarja shqiptare zbulon pamjet e pushimeve luksoze që po kalon në Abu Dhabi

Mimoza Shkodra ka vendosur të bëjë disa pushime dhe ka zgjedhur Abu Dhabi-n. Këngëtarja shqiptare ndau momente nga udhëtimi i saj. Mimoza tregon pamjet nga arkitektura...

Kryesore Show Biz 12:53 - 15 Mars, 2019

Pushimet e pranverës/Çmenden të rinjtë, 3.1 milionë dollarë të shpenzuara për alkol

Pushimet e pranverës e zgjojnë komunitetin e “fjetur” me më pak se 5,000 njerëz ndërkohë që rreth 100,000 studentë vijnë për të festuar në plazh. Vajza...