Connect with Us

All posts tagged "pushime"

Aktualitet 18:07 - 27 Qershor, 2018

Kishit planifikuar pushime?/ Surprizon moti në muajin korrik

Ditët e fundit të muajit qershor pritet të marrin me vete edhe shirat që prej ditësh kanë dominur territorin e vendit. Kthjellitmet dhe temperaturat e larta...

Kryesore Show Biz 23:10 - 23 Qershor, 2018

Shumë pranë nesh!/ Kourtney Kardashian, me të dashurin 14 vjet më të vogël fillojnë pushimet

Edhe pse i dashuri i saj është 14 vjet më i vogël, Kourtney Kardashian duket tejet e dashuruar me Younes Bendjima. Kourtney është duke shijuar mrekullitë...

Aktualitet 20:53 - 13 Qershor, 2018

Lulzim Basha “arratiset” sërish

Pak ditë më parë Lulzim Basha, nga lodhja e madhe në punë, gjeti rastin që pas përfundimit seancës parlamentare të së enjtes, të largohej nga vendi....

Kuriozitete 22:40 - 4 Qershor, 2018

Kur fama të shkatërron/ Gjiri Maya mbyllet për shkak të fluksit

Gjiri Maya në ishullin Phi Phi Leh, Tajlandë, më parë ka qenë komplet i virgjër dhe i braktisur,  por me një bukuri përrallore, i cili u...

Kryesore Show Biz 22:56 - 29 Maj, 2018

Aktori i njohur turk blen shtëpinë luksoze në ishull enkas për pushime

Kivanc Tatlitug është aktori i njohur turk i cili me rolet e tij si “Behluli” në telenovelën “Dashuri e ndaluar” dhe “Kurti” në “Kurti dhe Sura”...

Aktualitet 20:14 - 29 Maj, 2018

Qeveria i jep 300 mijë euro veteranëve për pushimet verore

Me treqind mijë euro të ndara nga Qeveria, një mijë e pesëqind veteranë do të kenë fatin të shijojnë pushimet në njërin nga bregdetet shqiptare. Fjala është...

Kryesore Show Biz 23:10 - 18 Maj, 2018

Cristiano Ronaldo “harron” Champions League, pushime romantike me të dashurën në Ibiza

Cristiano Ronaldo së bashku me të dashurën e tij Georgina Rodriguez kanë gjetur pak kohë dhe janë duke shijuar disa ditë pushime në Ibiza. Ndërkohë që...

Kryesore Show Biz 22:40 - 1 Maj, 2018

Nisin pushimet për Sarën dhe Ledionin/ Fotot e tyre bëjnë xheloz këdo

Pas mbarimit të ‘The Voice Kids’ është koha për pak pushime për Ledionin dhe Sarën. Nga Tirana gjithë zhurmë ata kanë vendosur të largohen në një...

Kryesore Show Biz 23:00 - 19 Mars, 2018

Selena shijon pushimet luksoze/ Lë pas krahëve Justin Bieber

Lajmet për rikthimin e saj me Justin Bieber, dhe më pas për ndarjen e tyre po bëjnë konfuzë gjithë botën. Por ata të dy i kanë...

Kryesore Show Biz 23:10 - 14 Mars, 2018

Cristiano Ronaldo kalon pushimet romantike në Islandë

Me helikopter mbi dëborë në Islandë, për disa ditë pushimesh së bashku. Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez, kanë lënë katër fëmijët në shtëpi, duke përfituar edhe...

Kryesore Show Biz 22:40 - 17 Shkurt, 2018

Alessandra mahnit pushuesit e Meksikës me format e saj

Ajo është e njohur për format e saj seksi dhe këtë titull e mban me nder. Bëhet fjalë për modelen Alessandra Ambrosio, e cila këtë të...

Aktualitet 00:45 - 4 Shkurt, 2018

Modelja tërbon me fotot nga pushimet në Spanjë!

Ajo njihet për fotot e saj provokuese që pas famës që mori në reality shoë britanik “Love Island”. Kady McDermott ka treguar edhe njëherë trupin e...

Aktualitet 23:00 - 14 Janar, 2018

Pushime në Maldive/ Gjiko dhe Elita kalojnë ditë të paharrueshme

Elita Rudi dhe Gjiko janë një ndër çiftet më të dashura për publikun shqiptar. Duke postuar foto në rrjetet sociale së bashku ata kanë bërë që...

Aktualitet 23:20 - 9 Janar, 2018

Foto/ Modelja e famshme nuk ngopet me pushime

Alessandra Ambrosio vazhdon të shijojë pushimet e zgjatura në Brazil, vendlindjen e saj, pasi njoftoi largimin nga roli i Engjëllit të Victoria’s Secret. Modelja e famshme...

Aktualitet 23:15 - 8 Janar, 2018

Foto/ Alketa Vejsiu bëhet çokollatë nga pushimet në Bahamas

Alketa Vejsiu pas përfundimit të spektaklit ‘Dance with Me’ ka vendosur të bëjë disa pushime të mira jashtë vendit. Nga fotot dhe etiketimet ajo ndodhet në...

Aktualitet 13:07 - 28 Dhjetor, 2017

Alketa “i vë flakën” Instagramit, habit me format e saj

Alketa Vejsiu është padyshim një ndër moderatorët më të njohura në Shqipëri. Ajo ka bashkëpunuar për vite me radhë me disa emra te njohur të ekraneve...

Aktualitet 13:20 - 14 Dhjetor, 2017

Foto+16/Pushime seksi mes shoqesh

Ato janë të njohura për themelimin e blogut të tyre “A Bikini A Day” dhe që atëherë fama e tyre ka qenë vetëm në rritje.Tashmë, Natasha...

Aktualitet 02:30 - 5 Dhjetor, 2017

 Plazhet më të mira në botë ku mund të kaloni pushimet tuaja

Faqja e internetit më e madhe e udhëtimit në Kanada – ka publikuar listën e saj të parë vjetore të 50 Plazheve më të mira të...

Aktualitet 23:50 - 1 Dhjetor, 2017

Foto/ Vendi ku të gjithë të pasurit dhe të famshmit shkojnë me pushime

Klubi Yellowstone në Malet Shkëmbore është vendi ku të pasurit dhe të famshmit shkojnë për t’u çlodhur dhe për të harruar jetën për pak ditë. Nëse...

Aktualitet 22:10 - 5 Nentor, 2017

Ku do ti kalojnë të gjithë pushimet e 2018-ës

Vera është përpara nesh dhe pritet nga të gjithë me pyetjen e shumëpritur, ku do ti kalojmë pushimet vitin tjetër? Këtë vit ne pamë vendet si...

Aktualitet 00:00 - 2 Nentor, 2017

Nga Costa Brava deri në Benidorm/ Destinacionet që ju duhen për verën e 2018-ës

Turnetë e paketave nuk janë ato që kanë qenë, në të vërtetë, ata janë më emocionuese se kurrë! Nga destinacionet e reja, në vendpushimet e famshme,...

Aktualitet 09:41 - 31 Gusht, 2017

Raporti/ Shqiptarët “braktisën” bregdetin e jugut, ja ku pushuan këtë vit

Turistët nga vendet e Europës juglindore janë dyndur masivisht në Greqi gjatë viteve të fundit. Turistët nga Bullgaria, Rumania, Serbia dhe Shqipëria kanë pësuar një rritje...

Aktualitet 10:25 - 28 Gusht, 2017

Sarandë/ Bullgarët vijnë për pushime, vjedhin bankomatin

Dy turistë bullgarë kanë tentuar që të vjedhin një bankomatqë ndodhej në zonën e portit të Sarandës. Lajmin e kanë konfirmuar burimet zyrtare të policisë vendore,...