Connect with Us

All posts tagged "pushime"

Aktualitet 19:59 - 9 Korrik, 2019

“Pafundësisht e bekuar”/ Fotoja e fundit e Emina Çunmulaj do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen

Prej kohësh Emina Çunmulaj ka lënë çdo gjë në lidhje me karrierën e saj si modele për t’iu përkushtuar totalisht familjes së saj, Emina është një...

Aktualitet 20:06 - 7 Korrik, 2019

Romeo Veshaj tregon planet për martesë/ Ja ku do t’i kalojë pushimet me Jonida Maliqin

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj prej ditësh janë bërë kryefjala e çdo portali. Pas zbulimit të lidhjes së tyre, aktori dhe këngëtarja nuk i fshihen më...

Aktualitet 21:39 - 5 Korrik, 2019

Marina Vjollca më e lumtur se kurrë/ Publikon foto të reja nga pushimet luksoze

Për Marina Vjollcën duket se pushimet nuk kanë fund. Pas Barbados së bashku me reperin Getoar Selimi po shijojnë disa ditë pushime në Antigua ku dhe...

Kryesore Show Biz 16:52 - 5 Korrik, 2019

Zaimina Vasjari “djeg” Instagramin/ Publikon foton më seksi të saj

Zaimina Vasjari është një ndrë vajzat më hot të shtypit rozë. Ajo është nënë e në vajze të cilën e ka quajtur Khloe dhe ndan shpesh...

Kryesore Show Biz 21:39 - 2 Korrik, 2019

Arbana Osmani në pushime me regjisorin/ Dalin pamjet

Prej kohësh është përfolur se moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj janë në një marrëdhënie dashurie. Mirëpo asnjëri...

Aktualitet 11:25 - 2 Korrik, 2019

“Kur nuk isha shtatzënë dhe bëja pushime”/ Trashëgimtarja e Top Channel “ankohet” nga shtatzania

Trashëgimtaren e ‘Top Channel’ mesa duket e ka marrë malli për të bërë disa pushime relaksuese por nuk mundet sepse është në pritje të ëmbël. Por...

Kryesore Show Biz 17:33 - 30 Qershor, 2019

Aurela Hoxha më “hot” se kurrë më parë/ “Nxeh” Instagramin me bikinit super të vogla

Aurela Hoxha është një nga modelet më seksi të ekranit. Ndonëse shpesh herë klasifikohet si një nga personazhet që ka kryer më së shumti operacione plastike,...

Aktualitet 17:01 - 29 Qershor, 2019

“Do kisha tund malet”/ Fansi “qan hallet” me moderatoren

Rrjeti social i saj është mbushur plot me foto nga pushimet luksoze në Turqi. Pak më parë Alketa Vejsiu postoi një video teksa hidhej në pishinë...

Kryesore Show Biz 16:34 - 29 Qershor, 2019

“Mos e merrni jetën kaq seriozisht”/ Alketa Vejsiu jep mesazhin gjatë pushimeve

Prej ditësh moderatorja e njohur shqiptare Alketa Vejsiu po i shijon këto ditë të nxehta në Turqi. Gjatë gjithë kësaj kohe Alketa ka ndarë çdo moment...

Aktualitet 09:40 - 29 Qershor, 2019

“E vërteta është se…”/ Luana Vjollca tregon arsyen pse po “vuan” pa pushime

Edhe pse para pak ditësh ajo postoi një foto seksi me bikini të zeza, ku tregonte linjat e saj bombastike, Luana Vjollca në ndryshim nga motra...