Connect with Us

All posts tagged "pushime"

Showbizz 19:40 - 3 Gusht, 2015

Ku po pushon Marina?

Gushti është muaji kur shumica e artistëve shqiptarë, e kanë rezervuar për pushime. Keshtu ka vepruar edhe Marina. Në këto ditë të nxehta, freskinë ajo e ka...

Kuriozitete 12:45 - 3 Gusht, 2015

5 gjëra që këshillohet të bëni këtë verë

​Si fillim ndahu me të dashurin. Seriozisht, ndahu. Vera është shumë më argëtuese kur je ‘single’.  Pastaj ke gjithmonë kohë që të shkosh t’i lutesh e...

Kronika 18:43 - 1 Gusht, 2015

Sezoni i pushimeve, fluks pasagjeresh edhe ne portin e Durresit

Porti i Durrësit pati gjatë ditës së sotme një situatë të rënduar trafiku, pasi mbërritën në vend 4700 pasagjerë, ndërsa pritet edhe 4700 të tjerë. Sipas...

Showbizz 21:00 - 17 Qershor, 2015

Pushimet e Hudson në Greqi

  Kate Hudson ka marrë pushimet dhe po shijon disa ditë relaksi me familjen e saj. Aktorja e famshme 36 vjece u fotografua në plazhet e...

Udhëtoni 14:00 - 11 Qershor, 2015

Kaloni një pushim sa më të mirë këtë verë

  Nuk ka rëndësi se ku do të shkoni këtë verë, por duhet të dini disa gjëra të thjeshta që duhet të bëni para se të...

Showbizz 19:00 - 9 Qershor, 2015

Silvstedt pushime në Kanë

  Pavarësisht axhendës së ngarkuar ajo e gjen gjithmonë kohën për relaks dhe qetësi. 40 vjecarja, Victoria Silvstedt, tregoi linjat e saj bombastike teksa pushonte në...

Udhëtoni 11:00 - 5 Qershor, 2015

Vera erdhi! Ja 7 gabimet që nuk duhet të bëni me pushimet

  E bukura e pushimeve është që ju mund të bëni çfarë të doni, pa u menduar. Por ka disa ide të vakëta, që nuk ju...

Showbizz 11:00 - 30 Maj, 2015

Childs pushime në Dubai

  Superbomba Amy Childs ka treguar linjat e saj sensuale si dhe format elegante me bikini. 24 vjecarja e veshur me dizenjo lulesh shoqërohej nga i...

Showbizz 17:00 - 28 Maj, 2015

Pushimet e McCann në Francë

  Ylli 24 vjecar i Towie po shijon pushimet e saj në plazhet e Kanës, në Francë. Paparacët e Daily Mail kanë fotografuar Ferne McCann e...

Showbizz 11:00 - 24 Maj, 2015

Kendall Jenner pushime në Monte Carlo

  Modelja 19 vjecare Kendall Jenner u fotografua teksa pushonte në një jaht luksoz në French Riviera, Monte Carlo. Bukuroshja amerikane dukej mjaft elegante dhe e...