Connect with Us

All posts tagged "pushime"

Kryesore Show Biz 12:47 - 29 Korrik, 2019

Forma “shpërthyese” në Mykonos/ 20 fotot e Rashel Kolanecit që do t’iu lënë pa frymë

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë për shkak të formave të saj tejet të rrumbullakosura. 19 vjeçarja po pushon në...

Kryesore Show Biz 13:02 - 27 Korrik, 2019

Fundjavë në SHBA/ Rudina Hajdari publikon foton e veçantë nga pushimet

Deputetja e PD, Rudina Hajdari, pas sezonit të ngjeshur politik ka udhëtuar drejt SHBA për pushime. Deputetja ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto ku...

Kryesore Show Biz 10:27 - 26 Korrik, 2019

Blendi Fevziu shijon pushimet në Mykonos/ Instruktorja e njohur i bën komentin që nuk e prisnim

Gazetari i njohur, Blendi Fevziu po shijon pushimet në ishullin Mykonos nga ku ka postuar një foto ku duket shumë i lumtur. Fotoja e publikuar në...

Aktualitet 21:26 - 20 Korrik, 2019

“Kapitenja jote e preferuar është këtu”/ Moderatorja surprizon ndjekësit me pozat e fundit

Bukuroshja e njohur e ekranit Eva Murati, pas përfundimit të sezonit televiziv ka vendosur të bëjë disa ditë pushime. Ajo ka zgjedhur bregdetin e jugut për...

Aktualitet 21:20 - 18 Korrik, 2019

Si në ëndërr!/ Prindërit e Rita Orës pushojnë në hotelin më të shtrenjtë në SHBA

Prindërit e këngëtares me origjinë shqiptare Rita Ora po kalojnë pushimet më të bukura të jetës së tyre. Vera dhe Besnik Ora ndodhen një një prej...

Aktualitet 13:12 - 18 Korrik, 2019

Luana Vjollca nis pushimet/ “Kapet mat” me Krenar Çoçajn

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca pas publikimi të projektit më të ri me Faydee-n,”Yalla Habibi”, ka vendosur të bëjë disa pushime. Luana ka zbuluar se këtë...

Aktualitet 15:57 - 16 Korrik, 2019

“Mos u ul kurrë pas një jastëku me vija”/ Fansat akuzojnë Kylie Jenner për photoshop

Kylie Jenner po kalon pushimet së bashku me mikeshat e saj më të ngushta në Ishujt Caicos. Para disa ditësh Instagrami i saj u mbush me...

Aktualitet 12:40 - 16 Korrik, 2019

“Më lodhën pushimet”/ Aktorja seksi nuk ndalet me fotot provokuese, por i habit të gjithë me deklaratën

Pas një sezoni të suksesshëm në “Duplex”,  aktorja seksi Eliona Pitarka, ka nisur pushimet dhe ka postuar shpesh foto me rroba banjo duke tërhequr vëmendjen e...

Aktualitet 20:57 - 14 Korrik, 2019

“E dua Shqipërinë”/ Aktorja e famshme turke kalon pushimet në bregdetin e jugut

Aktorja e famshme turke Farah Zeynep Abdullah e cila njihet si Sura në serialin e njohur Kurti dhe Sura ka vendosur të kalojë pushimet në Shqipëri....

Aktualitet 15:20 - 14 Korrik, 2019

Deklaroi se nuk e kënaqte në shtrat/ Erjona Sulejmani publikon foton me futbollistin e njohur

Modelja dhe moderatorja Erjona Sulejmani është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ndarja e saj me futbollistin shqiptar Blerim Xhemaili bëri shumë bujë...