Connect with Us

All posts tagged "punime"

Aktualitet 22:43 - 21 Tetor, 2018

Punimet e OSHEE/ Këto zona do mbeten pa drita nesër në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se disa zona në kryeqytet do të mbesin pa energji elektrike ditën e nesërme. Në njoftimin e OSHEE...

Aktualitet 08:39 - 18 Tetor, 2018

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që do mbeten sot pa energji

Furnizimi me energji elektrike do të mungojë sot në disa zona të Tiranës, pasi do të ketë ndërhyrje në fiderin e Mëzezit. Siç njofton OSHEE, zonat...

Aktualitet 19:26 - 15 Tetor, 2018

OSHEE punime në Kukës/ Ja zonat ku do të ketë ndërpreje të energjisë elektrike

Operatori i Shpërndarjes ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë shkëputje të energjisë elektrike në disa zonë të Kukësit, në intervalin kohor 09:00- 15:00....

Aktualitet 19:07 - 8 Tetor, 2018

OSHEE punime në Kukës dhe Tropojë/ Ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të kryejë punime në nënstacionin e Krumës. Si pasojë e punimeve do të shkëputet energjia elektrike në disa...

nderprerja e energjise
Aktualitet 19:27 - 7 Tetor, 2018

OSHEE kryen punime në Lezhë, Laç dhe Kurbin/ Ja zonat ku do të ndërpritet energjia

OSHEE ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në Lezhë, Laç dhe Kurbin, në datën 8 tetor. Shkak për ndërprerjen do të bëhet një ndërhyrje në linjat...

Aktualitet 20:31 - 30 Shtator, 2018

OSHEE kryen punime në Tiranë/ Ja zonat që do të mbeten pa energji

OSHEE ka njoftuar se në datat 1 dhe 2 tetor do të kryehet punime në nën stacioni e Vorës. Si pasojë do të mbeten pa energji...

Aktualitet 10:48 - 11 Shtator, 2018

Video- Veliaj vë në rrezik jetën e qytetarëve/ Ujërat e zeza dalin në sipërfaqe

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon me publikimin e mesazheve nga qytetarët digjitalë. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha ka publikuar një video ku duket kanali i...

Aktualitet 21:33 - 9 Gusht, 2018

Denoncim/ Çfarë po ndodh në malin e Dardhës ?

Kreu i PD-së së Librazhdit, Bujar Vreto, ka denoncuar abuzimin që po bëhet në malin e Dardhës. Në një postim në rrjetet sociale, ai ka shprehur...

Aktualitet 16:02 - 27 Qershor, 2018

Punimet në autostradën Tiranë-Durrës/ Hapet mbasdite segmenti i Sukthit

Autoriteti Rrugor i ka dhënë përgjigje shqetësimeve të bizneseve që ndodhen në autostradën Durrës-Tiranë, në aksin Ura e Dajlanit Sukth. Ata kanë sqaruar se po punohet...

Aktualitet 16:45 - 25 Qershor, 2018

Vijojnë punimet në autostradën Tiranë-Durrës/ Ja ku do të devijohet qarkullimi

Punimet në autostradën Tiranë-Durrës kanë hyrë në fazën e katërt. Autoriteti Rrugor Shqiptar, bën me dije se po punohet për segmentin Shkozet-Durrës. Devijimi i makinave do...