Connect with Us

All posts tagged "punime"

Lajme 15:15 - 28 Shkurt, 2020

Punimet te “Pallati me Shigjeta-Rrethrrotullimi Shqiponja”/ Plani i Ri për të menaxhuar trafikun në këtë aks

Autoriteti rrugor Shqiptar ka prezantuar Planin e Ri të Menaxhimit të Trafikut gjatë punimeve në segmentin rrugor “Pallati me Shigjeta-Rrethrrotullimi Shqiponja” faza 1. Për lëvizjet e...

Sociale 19:51 - 2 Shkurt, 2020

Punime në rrjet/ Ja zonat e Tiranës që do mbeten pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se në datat 3, 4, 5 dhe 6 do të ketë stakime të energjisë në Tiranë. Sipas njoftimit...

Lajme 16:50 - 15 Janar, 2020

Punime në rrjet/ Disa zona të Tiranës nesër pa energji elektrike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike. Shkëputja e energjisë elektrike do të jetë...

Sociale 12:06 - 12 Janar, 2020

Punimet te Unaza e Madhe/ Autobusët e rretheve jo më tek Dogana dhe “Pallati i Sportit”

Ashtu siç ishte paralajmëruar më herët, autobuset e rretheve nuk do të jenë më tek stacioni pranë rrethrrotullimit në Laprakë dhe as në stacionin përballë Pallatit...

Sociale 18:34 - 26 Nentor, 2019

Vijojnë lëkundjet e forta/ Bllokohet për pak minuta puna e kërkim-shpëtimit

Një tjetër lëkundje tërmeti është ndjerë ne vend pak minuta më parë. Bëhet fjalë për një tërmet me magnitudë 3.7 ballë me epiqendër në detin Adriatik...

Lajme 10:03 - 20 Tetor, 2019

Punime në aksin Kashar-Rinas/ Si do të bëhet kalimi i automjeteve

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka filluar punimet në aksin rrugor Kashar-Rinas. Punimet konsistojnë: – në përmirësimin e sinjalistikës hotizontale dhe vertikale; – vendosjen e barrierave mbrojtëse metalike;...

Sociale 16:56 - 9 Shtator, 2019

Punime në rrjet/ OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE), ka njoftuar të tjera ndërprerje të energjisë elektrike në Tiranë. Shkëputja do të bëhet nesër me 10 shtatorë për shkak...

Sociale 17:26 - 19 Gusht, 2019

Punimet në rrugë/ Trafik i rënduar në Fushë-Krujë, 5 kilometër radha e makinave

Një situatë e rënduar me qarkullimin e atumjeteve është krijuar pasditen e sotme në aksin rrugor Vorë -Rinas-Fushë- Krujë. Radha e makinave shkon mbi 15 kilometra,...

Sociale 18:19 - 25 Korrik, 2019

Punime ne rrjet/ Tirana dy ditë pa energji elektrike, ja zonat

OSHEE ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona në Tiranë për dy ditët në vazhdim, me datë 26 dhe 27 korrik. Sipas OSHEE-së, ndërprerja e...

Aktualitet 18:40 - 11 Korrik, 2019

Punimet në rrjet/ Tirana dy ditë pa energji elektrike, ja zonat

OSHEE ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në Tiranë për dy ditët në vazhdim, me datë 12 dhe 13 korrik. Sipas njoftimit të OSSHE, ndërprerja do...

Aktualitet 19:01 - 31 Maj, 2019

Punimet në rrjet/ Tirana 6 orë pa energji elektrike nesër, ja zonat

Për shkak të disa punimeve që do të kryhen në disa kabina, nesër në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike për...

Aktualitet 17:11 - 16 Maj, 2019

OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në këto zona të kryeqytetit

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të kryeqytetit. Sipas njoftimit, për shkak të punimeve për rikonstruksionin...

nderprerja e energjise
Aktualitet 18:15 - 15 Maj, 2019

Punimet në rrjet/ Tirana 8 orë pa energji elektrike

OSHEE ka njoftuar se me 17 maj disa zona në Tiranë do të mbesin pa energji elektrike. Ndërprerja e  energjisë elektrike do bëhet për shkak të...

Aktualitet 09:10 - 4 Prill, 2019

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që do mbesin pa energji

Në disa zona të Tiranës, sot dhe nesër përgjatë orarit nga ora 08:00-16:00m, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. Ndërprerja vjen për shkak të punimeve...

Aktualitet 08:13 - 25 Mars, 2019

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që mbesin sot pa energji

OSHEE bën të ditur se në për shkak të remonteve, disa zona të Tiranës, Fierit, Vlorës dhe Skraparit, do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike, duke...

Komentet e qytetareve, Rama, bonusi i bebeve
Aktualitet 15:29 - 13 Shkurt, 2019

Bllokimi i autostradës/ Zbulohet skenari i Ramës

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka thënë sot se kryeministri Edi Rama është duke u munduar më çdo mënyrë që t’i pengojë shqiptarët...

Aktualitet 20:04 - 23 Janar, 2019

Punime në nënstacion/ Këto zona do mbesin pa energji për dy ditë

Energjia elektrike do të ndërpritet gjatë intervalit kohor 08:00-15:00 në datat 24-25 janar, në disa lagje të qytetit të Laçit. Ky lajm u njoftua nga OST,...

Aktualitet 11:14 - 7 Dhjetor, 2018

Megaskandali/ ARRSH ndërpret punimet në Unazën e Re

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka reaguar pas megaskandalit të publikuar mbrëmjen e djeshme në  lidhje me falsifikimet e kompaninsë Dunëell Haberman (kompania mëmë e DH Albania), e...

Aktualitet 22:43 - 21 Tetor, 2018

Punimet e OSHEE/ Këto zona do mbeten pa drita nesër në Tiranë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se disa zona në kryeqytet do të mbesin pa energji elektrike ditën e nesërme. Në njoftimin e OSHEE...

Aktualitet 08:39 - 18 Tetor, 2018

OSHEE bën njoftimin e rëndësishëm/ Zonat që do mbeten sot pa energji

Furnizimi me energji elektrike do të mungojë sot në disa zona të Tiranës, pasi do të ketë ndërhyrje në fiderin e Mëzezit. Siç njofton OSHEE, zonat...

Aktualitet 19:26 - 15 Tetor, 2018

OSHEE punime në Kukës/ Ja zonat ku do të ketë ndërpreje të energjisë elektrike

Operatori i Shpërndarjes ka njoftuar se ditën e nesërme do të ketë shkëputje të energjisë elektrike në disa zonë të Kukësit, në intervalin kohor 09:00- 15:00....

Aktualitet 19:07 - 8 Tetor, 2018

OSHEE punime në Kukës dhe Tropojë/ Ja zonat ku do të ketë ndërprerje të energjisë

OSHEE ka njoftuar se ditën e nesërme do të kryejë punime në nënstacionin e Krumës. Si pasojë e punimeve do të shkëputet energjia elektrike në disa...

nderprerja e energjise
Aktualitet 19:27 - 7 Tetor, 2018

OSHEE kryen punime në Lezhë, Laç dhe Kurbin/ Ja zonat ku do të ndërpritet energjia

OSHEE ka njoftuar ndërprerjen e energjisë elektrike në Lezhë, Laç dhe Kurbin, në datën 8 tetor. Shkak për ndërprerjen do të bëhet një ndërhyrje në linjat...