Connect with Us

All posts tagged "puna"

Horoskopi javor, 18-24 Janar/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës
Horoskopi 11:10 - 17 Janar, 2021

Horoskopi javor, 18-24 Janar/ Parashikimi i yjeve përsa i përket punës

Dashi Do të gjeni mundësi, edhe nëse nuk doni të përfitoni menjëherë, por do të keni të gjitha fakultetet e nevojshme për të pasur sukses në...

Horoskopi i ditës, 17 janar 2021
Horoskopi 07:57 - 17 Janar, 2021

Horoskopi i ditës, 17 janar 2021

Dashi Diçka e re po fillon në jetën tuaj! A keni filluar ta ndjeni edhe ju këtë? Jini të sigurt në këtë ndjenjë. Ju meritoni të...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Si do të jetë fundjava për të gjitha shenjat?
Horoskopi 10:56 - 13 Janar, 2021

Horoskopi sipas astrologut italian/ Si do të jetë dita e sotme për të gjitha shenjat e zodiakut

Dashi Kjo e mërkurë është akoma pak e hutuar ndërsa të enjten dhe të premten do të keni një situatë absolutisht më të qartë. Ky është...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 11-17 Janar 2021
Horoskopi 12:10 - 10 Janar, 2021

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 11-17 Janar 2021

Dashi Puna Këtë javë do të duhet të keni një perspektivë të qartë për të gjithë njerëzit përreth jush, për të krijuar më pas tuajat. Nëse...

Horoskopi javor, 11-17 Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 11:17 - 10 Janar, 2021

Horoskopi javor, 11-17 Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës

Dashi Këtë javë do të duhet të keni një perspektivë të qartë për të gjithë njerëzit përreth jush, për të krijuar më pas tuajat. Nëse nuk...

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 04-10 Janar 2021
Horoskopi 12:37 - 3 Janar, 2021

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 04-10 Janar 2021

Dashi Puna Ndërsa pjesa e parë e javës mund të jetë pak e mërzitshme këtë javë, nuk do të thotë se do të vazhdojë kështu. Keni...

Horoskopi i punës/ Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme
Horoskopi 11:53 - 3 Janar, 2021

Horoskopi i punës/ Parashikimi i yjeve për javën e ardhshme

Dashi Ndërsa pjesa e parë e javës mund të jetë pak e mërzitshme këtë javë, nuk do të thotë se do të vazhdojë kështu. Keni ditë...

Horoskopi i Bricjapit për vitin 2021/ Kryefjala e këtij viti do të jetë guximi
Horoskopi 11:00 - 2 Janar, 2021

Horoskopi i Bricjapit për vitin 2021/ Kryefjala e këtij viti do të jetë guximi

Këtu janë parashikimet paraprake të Horoskopit 2021 kushtuar Bricjapit. Duket si një vit i kënaqshëm. Ka shumë Bricjapë që në vitin 2020 u desh të bënin...

Dashuria, financat dhe karriera/ Shenjat më me fat të 2021
Horoskopi 18:00 - 31 Dhjetor, 2020

Dashuria, financat dhe karriera/ Shenjat më me fat të 2021

Ndërsa 2020 ka qenë viti i keqkuptimeve që çuan në konflikte, një vit që solli konfuzion dhe sëmundje, ky vit i ri do të sjellë fat...

Horoskopi i muajit Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës
Horoskopi 13:00 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi i muajit Janar/ Çfarë kanë parashikuar yjet përsa i përket punës

Dashi Qielli juaj do t’ju japë një kohë të përsosur. Frytet e angazhimit tuaj do të vërehen shumë shpejt, falë tranzitit të favorshëm të Mërkurit në...

Kontrollojnë çdo situatë/ Shenjat më të fiksuara të horoskopit
Horoskopi 11:20 - 31 Dhjetor, 2020

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi i muajit Janar 2021

Dashi Dashuria Jini të sigurt. 2021 mund të jetë një vit i mirë për të takuar personin e duhur për të ndarë udhëtimin tuaj! Ky janar...

Horoskopi kinez 2021/ Zbuloni surprizat që ju presin
Horoskopi 10:10 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi kinez 2021/ Zbuloni surprizat që ju presin

Miu Do të jetë një vit i qetë, një vit kur do të ndjeni nevojën për të pushuar nga trazirat që karakterizuan vitin e kaluar. Në...

Horoskopi i punës/ Si do të jetë viti 2021 përsa i përket karrierës
Horoskopi 09:30 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi i punës/ Si do të jetë viti 2021 përsa i përket karrierës

Dashi Dashi do të përmirësojë më tej cilësitë dhe aspektet e tij pozitive, të cilat do t’i sjellin ata shumë afër një promovimi të bujshëm këtë...

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi i vitit 2021
Horoskopi 08:20 - 31 Dhjetor, 2020

Shëndeti, dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi i vitit 2021

Dashi Puna Dashi do të përmirësojë më tej cilësitë dhe aspektet e tij pozitive, të cilat do t’i sjellin ata shumë afër një promovimi të bujshëm...

Horoskopi i ditës, 3 janar 2021
Horoskopi 08:08 - 31 Dhjetor, 2020

Horoskopi Ditor, e Enjte, 31 Dhjetor 2020

Dashi 21 Mars – 19 Prill Dita e fundit pozitive e vitit 2020, ndiheni pozitiv dhe plot energji. Ndoshta për disa nga ju do të ketë...

Rama “flakë për flakë” me Metën/ Ju do i ktheni shqiptarët nga rruga me kallamin magjik!
Politikë 19:16 - 30 Dhjetor, 2020

Bum tërmeti…bam Covid-i!/ Rama: Dhe unë mendoj se bëj punën më të vështirë

Kryeministri  Edi Rama ka bërë një bilanc të vitit që po lëmë pas duke u ndalur në dy goditje të mëdha, pasojat e tërmetit dhe pandemia...

Foli në media/ QSUT pushon mjekun nga puna
Sociale 11:53 - 30 Dhjetor, 2020

Foli në media/ QSUT pushon mjekun nga puna

Mjeku i Urgjencës paraspitalore në QSUT, Ilir Allkja është pushuar nga puna. Ky shkarkim i mjekut të njohur i njohur për qëndrimet e tij, të hapura...

Moti i keq dëmton rrjetin e shpërndarjes/ Më të prekurat Kukësi dhe Vlora
Sociale 16:33 - 27 Dhjetor, 2020

Moti i keq dëmton rrjetin e shpërndarjes/ Më të prekurat Kukësi dhe Vlora

Moti i keq që ka përfshirë gjatë 24 orëve të fundit territorin shqiptarë ka krijuar defekte në rrjetin shpërndarjes dhe të furnizmit me energji në disa...

Dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Dhjetor-03 Janar
Horoskopi 12:04 - 27 Dhjetor, 2020

Dashuria, puna dhe financat/ Horoskopi javor, 28 Dhjetor-03 Janar

Dashi Dashuria Çiftet do të duhet të marrin më seriozisht disa çështje, të cilat janë shtyrë për shumë kohë. Disa ndjenja duhet të hetohen mirë për...

Puna/ Zbuloni si do të jetë java e fundit e muajit për secilën shenjë
Horoskopi 11:25 - 27 Dhjetor, 2020

Puna/ Zbuloni si do të jetë java e fundit e muajit për secilën shenjë

Dashi Ju jeni në një fazë delikate, e cila do të kërkojë shumë përkushtim nga ana juaj . Ju do të mbështeteni nga njerëz që do...

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi i yjeve për ditën e sotme
Horoskopi 10:39 - 22 Dhjetor, 2020

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe dashurinë

Dashi Sot jeni plot ide të mira dhe energji , por gjithashtu do të ndjeni një shqetësim.Duket sikur doni t’i bëni të gjitha shpejt, por problemet...

Puna/ Çfarë kanë parashikuar yjet për javën e ardhshme
Horoskopi 11:14 - 20 Dhjetor, 2020

Puna/ Çfarë kanë parashikuar yjet për javën e ardhshme

Dashi Nëse dekurajoheni në provën e parë, atëherë me siguri do të gjeni pengesa të tjera. Një qëndrim pozitiv sigurisht që do të shkaktojë reagime pozitive....

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 21-28 Dhjetor 2020
Horoskopi 10:57 - 20 Dhjetor, 2020

Puna, dashuria dhe financat/ Horoskopi javor, 21-28 Dhjetor 2020

Dashi Puna Nëse dekurajoheni në provën e parë, atëherë me siguri do të gjeni pengesa të tjera. Një qëndrim pozitiv sigurisht që do të shkaktojë reagime...