Connect with Us

All posts tagged "publikon"

Aktualitet 18:57 - 10 Korrik, 2019

Rudina Hajdari publikon emrat/ Ja cilët janë politikanët më të vjetër në skenën politike

Deputetja Rudina Hajdari, në një postim në rrjetet sociale, ka publikuar tabelën me politikanët më të vjetër të skenës politike shqiptare. Kjo tabelë nis që në...

Aktualitet 21:28 - 24 Prill, 2019

Fiks Fare publikon skandalin/ AKU me laboratorë të pa akredituar

Fiks Fare në vazhdën e investigimeve mbi sigurinë ushqimore, konstaton se në vendin tonë bëhen shumë pak analiza. Për produktet që ne konsumojmë, nuk ka asnjë...

Aktualitet 17:26 - 18 Prill, 2019

Video/ Paloka publikon mesazhin e qytetarit për Ramën

Ish nënkryetari i Kuvendit Edi Paloka në një postim në rrjetet sociale ka shpërndarë videon e një protestuesi i cili ka përcjellë një mesazh për qeverinë...

Aktualitet 21:58 - 26 Mars, 2019

Gazeta amerikane përgënjeshtron Bashën/ Publikon faktet e mashtrimit

Gazeta amerikane “Mother Jones”, i ka kushtuar një artikull thirrjes së kryetarit të PD-së Lulzim Basha në Prokurori. Më herët CNA.al ka raportuar në mënyrë ekskluzive...

punonjesi i prokurorise kercenon drejtorin e shkolles
Aktualitet 22:14 - 5 Mars, 2019

Video-“STOP” publikon skandalin/ Punonjësi i Prokurorisë kërcënon drejtorin e shkollës

Një konflikt verbal, që ka përfunduar në dyert e drejtësisë, është konsumuar në shkollën e mesme “Gramoz Palushi” në Babrru. Drejtori i shkollës, Abaz Hoxha, brenda...

fiks fare
Aktualitet 21:06 - 5 Shkurt, 2019

Fiks Fare publikon skandalin/ Ligji për invaliditetin penalizon ata që aksidentohen në fëmijëri

Arven Ymetllari ka humbur këmbën gjatë një aksidenti në moshën 7 vjeçare. Sipas mjekut ai klinikisht është invalid, por ligjërisht nuk trajtohet dot me Kemp pasi...

emisioni fiks fare
Aktualitet 20:54 - 1 Shkurt, 2019

Fiks Fare publikon skandalin/ Nuk merr ndihmë ekonomike, por në sistem rezulton përfituese

Zhaneta Foto ka aplikuar për muaj me radhë për ndihmë ekonomike, por nuk ka mundur ta përfitojë atë. Ndërkohë, kur merr kartën e shëndetit rezulton si...

Uncategorized 18:48 - 31 Janar, 2016

Dafina publikon ‘trailerin’ e baladës së re (VIDEO)

Këngëtarja Dafina Dauti shumë shpejt do të vij me një këngë të re. Para disa ditësh janë publikuar disa fotografi ku shihej se po xhironte klipin...

Uncategorized 12:44 - 28 Janar, 2016

Rihanna publikon albumin “Anti”

Albumi i shumëpritur i Rihannës i titulluar “Anti” është publikuar tashmë online, shumë më parë se çfarë ishte parashikuar. Albumi i tetë i këngëtares 27 –...

Showbizz 09:40 - 22 Janar, 2016

Justin Bieber publikon këngën e tij të re (Video)

Albumi i ri i Justin Bieber me titull “Purpose” është cilësuar si një ndër albumet e preferuara për vitin 2015. Ndërkohë që vazhdon të kryesojë klasifikimet...

Showbizz 09:40 - 10 Nentor, 2015

Gisele Bundchen publikon autobiografinë

Shtatë muaj më parë ajo i tha lamtumirë pasarelave, por topmodelja braziliane Gisele Bundchen i rikthehet publikut me autobiografinë e saj “The Body”.  Janë 536 faqe...

Showbizz 12:40 - 9 Nentor, 2015

Jennifer Lopez publikon pamje nga filmi (Foto)

Jennifer Lopez priste me padurim debutimin e ardhshëm në Shades of Blue, ku disa pjesë janë publikuar në mediat sociale. Dhe të dielën tifozët e 46...

Kronika 12:02 - 7 Tetor, 2015

Policia publikon pistoletën dhe biletat, që i gjeti Ballist Morinës (FOTO)

Policia bën të ditur se në automjetin e Morinës janë gjetur 30 bileta për ndeshjen Shqipëri-Serbi dhe disa broshura pro Kombëtares shqiptare. Sipas policisë automjeti “Range...

Showbizz 11:40 - 29 Shtator, 2015

Mozzik ka ditëlindjen, publikon foto kur ishte foshnje (Foto)

Reperi Mozzik sot feston ditëlindjen e tij të 20-të. Menjëherë pas orës 12:00 ai është kujdesur që përmes llogarisë së tij në Instagram të publikojë edhe...

Aktualitet 16:55 - 8 Janar, 2015

Al Kaeda falenderon terroristët që shkaktuan masakrën

Grupi i njohur terrorist Al Kaeda ka publikuar në intenet një manifest ku ata falenderojnë terroristët të cilën kryen masakrën e Charlie Hebdo në Paris. Mesazhi...