Connect with Us

All posts tagged "PSG"

Aktualitet 20:00 - 13 Shtator, 2018

E bujshme/ Talenti që po çudit botën ka qenë shumë pranë Chelseat

Talenti francez i PSG, Kylian Mbappe ka qenë shumë pranë Chelseat. Lajmin e ka zbuluar Daniel Boga ish-zbulues talentesh tek klubi londinez. Sipas Bogës, kur Mbappe...

Uncategorized 16:23 - 12 Shtator, 2018

E dashura e portierit gjerman/ Bënim seks si nëpër filma

Marrëdhënie mes Izabel Goulart dhe Kevin Trapp funksionon në perfeksion. E kupton se dashuria mes tyre është e madhe nga fjalët e modeles braziliane. Pak kohë...

Aktualitet 15:46 - 15 Gusht, 2018

Surpriza e merkatos/ Reali do transferojë yllin e PSG-së

U përfol që Reali do transferonte këtë verë një nga yjet e PSG-së. Fillimisht u përfol për Neymar, më pas për Mbappe e në fund për...

Aktualitet 13:05 - 12 Gusht, 2018

Arrihet marrëveshja/ Ylli i madh i Bayernit drejt PSG-së

Mediat franceze bëjnë të ditur se ylli i Bayernit, Jerome Boateng i ka ditët e numëruara te klubi bavarez. PSG-ja kakontaktuar me klubin gjerman dhe duket...

Aktualitet 14:46 - 10 Gusht, 2018

PSG shokon sërish Barcelonën/ Pas Neymar, do transferojë dhe këtë super lojtar

Verën e shkuar, PSG surprizoi gjithë botën duke transferuar Neymar nga Barcelona, më i shtrenjti në histori. Këtë verë PSG ka shprehur interesim të fuqishëm për...

Aktualitet 20:44 - 30 Korrik, 2018

Transferimet e lojtarëve/ Ja kush është “mbreti” i Merkatos

Skuadrat e mëdha kanë filluar të përforcojnë organikën e tyre, për të qenë sa më kompetitivë sezonin e ardhshëm. Siç raporton CGTN, deri më ekipi që...

Aktualitet 16:32 - 20 Korrik, 2018

Milanit i “ngrin” buzëqeshja/ PSG në bisedime me Bonuccin

Pas lajmit pozitiv ku KAS, hodhi poshtë vendimin për pezullimin e Milanit nga Europa për 1 vit, kuq e zinjve i ka ngrirë buzëqeshja. Bëhet fjalë...

Aktualitet 16:27 - 25 Janar, 2018

PSG i vendos kusht Neymarit për largimin tek Reali

Superylli brazilian i PSG-së, Neymar, vazhdon të jetë top synim i Real Madridit për afatin kalimtar veror. Megjithatë, PSG ja ka vënë një kusht yllit brazilian...