Connect with Us

All posts tagged "provokim"

Nishani nuk ia përton Ramën/ “Gangsteri në krye të sektit grabitqar po provokon ndërkombëtarët dhe shqiptarët”
Politikë 18:44 - 14 Korrik, 2020

Nishani nuk ia përton Ramës/ “Gangsteri në krye të sektit grabitqar po provokon ndërkombëtarët dhe shqiptarët”

Një tjetër reagim i ashpër ka ardhur pas miratimit të ndryshimeve kushtetuese në Komisionin e Ligjeve, që lidhen me hapjen e listave dhe koalicionet parazgjedhore. Është...

Politikë 21:56 - 14 Qershor, 2020

“Covid-19 e pati pikun në shkurt”/ Tritan Shehu: Qytetarët po provokohen të protestojnë

Ish-ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu, ka folur për situatën shëndetësore në vend, ku janë regjistruar numrat më të lartë të të infektuarve. Shehu tha se e...

Politikë 23:32 - 18 Maj, 2020

Analistët i kundërvihen Ramës/ Shembja e Teatrit Kombëtar provokim për të gjithë

Shembja e ndërtesës historike të Teatrit Kombëtar nga qeveritarët socialistë rriti më shumë tensionet shoqërore dhe politike në Shqipërinë e dërrmuar nga pandemia dhe tërmeti. Drejtuesi...

Politikë 19:15 - 13 Maj, 2020

Tensioni te Teatri Kombëtar/ Kryemadhi: Provokim i paturpshëm

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka reaguar për çështjen e Teatrit Kombëtar pas përplasjeve të pasdites së sotme mes arstitëve dhe policisë. Kryemadhi tha se ose...

Aktualitet 16:58 - 18 Korrik, 2019

Ndalimi i Daut Haradinaj/ Reagon Basha: Provokim dhe tallje me kombin shqiptar

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas ndalimit të Daut Haradinajt në Vjenë. Basha e cilëson një provokim për Kosovën dhe mbarë kombin shqiptar...

Aktualitet 13:10 - 13 Korrik, 2019

“Do vish në shtrat me mua?”/ Këngëtarja shqiptare provokon fansat me foton e saj

Ajo është shumë aktive në llogarinë e saj në Instagram, ku poston foto dhe video nga përditshmëria e sa nëpër koncerte apo festa private. Këngëtarja me...

Aktualitet 13:10 - 27 Qershor, 2019

Foto- Prezantuesja e motit “çmend” rrjetin/ Provokon e veshur me bikini dhe ekspozon linjat seksi

E njohur si prezantuesja më seksi e motit, Yanet Garcia ka vendosur të “çmendë” fansat e saj me pozat  tepër provokuese e veshur me bikini. 28...

balliu kerkon dopreheqjen e xhackes
Aktualitet 17:22 - 26 Maj, 2019

Letrat e hapura/ Klevis Balliu: Rama po i hedh benzinë zjarrit

Ish deputeti i listës Basha, Klevis Balliu deklaroi se letrat e Ramës, për dialog janë thjesht provokim, teksa po tenton ti hedhë benzinë zjarrit. Nga studio e...

Aktualitet 21:52 - 6 Maj, 2019

Zgjedhje pa opozitën?/ Berisha: Provokim ndaj qytetarëve, Rama ti bëjë hesapet mirë

Edi Rama nuk duhet të provokojë në atë shkallë qytetarët shqiptarë, të bëjë zgjedhje pa opozitën. Do të takohet me ferrin! Kështu deklaroi ish kryeministri Sali...

Kryesore Show Biz 15:40 - 9 Prill, 2019

Foto +16/Modelja seksi nuk ndalet, provokon me format bombastike

Modelja Anastasiya Kvtiko njihet tashmë si një super femër dhe ka forma mahnitëse të cilat i ekspozon cdo ditë e më shumë në rrjetet sociale. Së...

Aktualitet 21:43 - 8 Mars, 2019

Çani provokon Bashën/ Të të zgjoj pak, Shqipëria vend i dorës së tretë…

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani teksa dëgjonte, kreun e PD-së Lulzim basha që fliste për planet e tij për shqipërinë e së ardhmes...

kryemadhi: na provokoi policia
Aktualitet 21:18 - 26 Shkurt, 2019

Tensioni në protestë/ Kryemadhi: U provokuam nga Policia

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi e qenë prezente në emisionin “Tempora” në Ora Neës ka denoncuar përdorimin e gazit lotsjellës nga ana e Policisë. Sipas Kryemadhit,...

Aktualitet 12:34 - 16 Shkurt, 2019

Dhunë në protestë/ Rama provokon me foto

Kryeministri Edi Rama, nga qyteti i Vlorës, ka reaguar ndaj protestës që është duke zhvilluar opozita në Tiranë. Në një postim në rrjetet sociale, Rama ka...

oriola marashi ne plazh
Kryesore Show Biz 14:53 - 15 Janar, 2019

Oriola Marashi provokon me fotot tërheqëse në Instagram

Oriola Marashi njihet për fotot e nxehta dhe provokuese që poston në rrjetet sociale. Modelja shpeshherë vendos përshkrime pikante për fotot që publikon. Sëfundmi ajo ka...

Kryesore Show Biz 15:10 - 17 Dhjetor, 2018

Bleona provokon në 2 të natës, vetëm një trëndafil dhe krejtësisht nudo

Bleona arrin të tërheqë vëmendje në çdo dalje të saj ashtu si edhe me postimet në rrjetet sociale. Teksa shfaqet thuajse e zhveshur në pjesën e...

Aktualitet 17:54 - 12 Dhjetor, 2018

Nikoll Lesi provokon Ruçin/  Mbylle karrierën duke u mbajtur mend për mirë

Gazetari Nikoll Lesi ka kërkuar që Gramoz Ruçi të mbledh Parlamentin dhe t’iu plotësojë kushtet studentëve. Gazetari i ka kujtuar kreut të Kuvendit, se ai ndodhet...

Aktualitet 15:46 - 8 Dhjetor, 2018

Protesta/ Studenti: Zyrtarët e Ministrisë së Arsimit na provokuan

Një student i Fakultetit të Ekonomisë ka folur në studion e Report Tv për protestën dhe kërkesate tyre ndaj Ministrisë së Arsimit. Studenti Altin Kola tha...

Aktualitet 19:00 - 20 Nentor, 2018

Topalli provokon me foto/ Gjeni Judën

Ish-Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka publikuar në rrjetet sociale një foto, të shkrepur gjatë kohës që ajo drejtonte Kuvendin e  Shqipërisë. Krahas kësaj fotoje Topalli...

Aktualitet 23:04 - 16 Tetor, 2018

Rama provokon/ Kravatë me yll në ditëlindjen e Enverit

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme është shfaqur në emisionin “Dritare me Rudinën”  në News 24. Rama njihet si një person që u kushton rëndësi detajeve...

Aktualitet 17:56 - 30 Mars, 2018

Avionë luftarakë sërish mbi Luginën e Preshevës/ Qytetarët në panik (Video)

Avionët ushtarak të Serbisë edhe sot kanë shqetësuar banorët e Preshevës. Që nga mëngjesi aeroplanet luftarakë kanë fluturuar mbi Luginë shumë afër vijës ajrore, shkruan Indeksonline....

Kryesore Show Biz 10:38 - 28 Mars, 2018

Foto/ Oriola Marashi i drejton një mesazh fansave me foton provokuese

Është një nga modelet më të kometuara të showbizit shqiptar. Oriola Marashi arrin të bëjë lajm me çdo postim apo foto që hedh në rrjetet sociale....

Kryesore Show Biz 19:10 - 13 Shkurt, 2018

Foto/ Enca provokon fansat me pamjen e saj

Këngëtarja Enca Haxhia duket se nuk ndalet kur vjen puna për të “ndezur” rrjetin edhe pse kjo i kushton të ekspozohet më tepër seç duhet. Mesa...

Showbizz 20:00 - 11 Mars, 2017

Carey foto provokuese/ Në makinën e kujt je moj Mariah?

Mariah Carey ka ndarë një foto në makinë veshur me një fustan shumë seksi të zi meshin me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja ka...