Connect with Us

All posts tagged "prostitucion"

Denoncim 20:56 - 27 Janar, 2020

Denoncimi i “Fiks Fare”/ Seks në derën e shkollës, kodet për favore seksuale…

Emisioni “Fiks Fare” denoncoi me zë dhe figurë një skandal brenda dhe afër një shkolle në Kamzë. Një ish-nxënës i shkollës së mesme “Ibrahim Rugova” denoncoi...

Lajme 16:33 - 13 Janar, 2020

U arrestua për prostitucion/ Flet babai i “Zogut”: Djali më tha që kishin vetëm nga një pije energjike

Arrestimi i Hermes Nikajt i njohur ndryshe is “Zogu i Tiranës” ka qenë shpesh në qendër të mediave. Hermes Nikaj akuzohet për “Shfrytëzimit të prostitucionit”, dhe...

Kronika 11:17 - 7 Janar, 2020

Trafikonte vajza në Itali për prostitucion/ Arrestohet në Tiranë i shpalluri në kërkim

Në vijim të operacionit policor të koduar “Return” vihet në pranga një tjetër shtetas. Sipas policisë, ëshët arrestuar një person i shpallur në kërkim për veprën...

Lajme 19:05 - 4 Janar, 2020

Djem dhe vajza shesin trupin rrugëve të Tiranës/ Zbulohet harta e prostitucionit

Prej kohësh qytetarët e Tiranës janë të alarmuar për ushtrimin e prostitucionit në rrugët e kryeqytetit. Në jo pak raste ata kanë ngritur shqetësimin e tyre...

Kronika 09:24 - 25 Dhjetor, 2019

Kërkohej ndërkombëtarisht për drogë e prostitucion/ Arrestohet në Fier anëtari i një grupi kriminal

Vihet në pranga në Fier një shqiptar në kërkim ndërkombëtar, i cili rezulton të jetë i dënuar me burgim në Itali. Bëhet fjalë për shtetasin Mario...

Kronika 13:47 - 5 Dhjetor, 2019

Shpërndante lëndë narkotike/ Arrestohet lushnjari me precedent penal

Një 41 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, për shpërndarje të lëndëve narkotike. I arrestuari është shtetasi me inicialet K. K nga Lushnja. Ai ishte...

Kronika 14:39 - 25 Nentor, 2019

Dalin fotot/ Ja foleja ku “Zogu i ‘Tiranës”menaxhonte prostitucionin dhe rekrutonte “profesionistë”

Janë zbardhur detaje të reja nga skema e prostitucionit që përdorte grupi ku bënte pjesë edhe Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” ....

Kronika 14:48 - 24 Nentor, 2019

Arrestimi për prostitucion i “Zogut të Tiranës”/ Detajet e plota të policisë

Policia e Shtetit ka dhënë njoftimin zyrtar  lidhur me arrestimin e Hermes Nikaj, i njohur nga të gjithë me emrin “Zogu i Tiranës”. Sipas njoftimit të...

Kronika 11:58 - 24 Nentor, 2019

Shoqërohet në polici “Zogu i Tiranës”/ Zbulohet akuza që rëndon mbi të

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës” është shoqëruar në polici. Sipas informacioneve paraprake, Nikaj është shoqëruar gjatë natës pas një operacioni të Policisë së...

Denoncim 21:14 - 15 Tetor, 2019

Denoncimi i “STOP” – Si organizohet prostitucioni?/ Zbulohet pazari dhe tarifat e shërbimeve seksuale

Me zë dhe me figurë, emisioni “Stop” në Tv Klan denoncon si organizohet prostitucioni në Korçë. Një person i infiltruar i emisionit udhëtoi drejt Korçës ku...

Denoncim 13:47 - 15 Tetor, 2019

Kamera e fshehtë e Stop denoncon skandalin/ Protitucioni me të mitura në Shqipëri, si organizohet

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” sjell sonte në mbrëmje një tjetër problematikë. Në emisionin, që pritet të transmtohet sonte, tregohet, sesa i përhapur është prostitucioni...

Kronika 12:19 - 14 Tetor, 2019

Drogë dhe prostitucion në lokal/ Arrestohet pronari i dënuar më parë për vrasje

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor të koduar “Mbishkrimi”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla në lokale nate dhe...

Kronika 11:08 - 6 Tetor, 2019

Do trafikonin për prostitucion në Itali 30-vjeçaren/ Arrestohet në flagrancë një person, tre në kërkim

Policia ka goditur një bandë kriminale të trafikimit të femrave drejt vendeve të Bashkimit Evropian, me qëllim shfrytëzimin e tyre për prostitucion. Në pranga ka rënë...

Denoncim 13:19 - 1 Tetor, 2019

Kamera e fshehtë e “Stop”/ Si organizohet prostitucioni në Shqipëri

Emisioni “Stop”, përmes kameras së fshehtë, sjell sonte në mbrëmje një tjetër fenomen shqetësues të shoqërisë shqiptare. Edhe pse i ndaluar me ligj, prostitucioni është mjaft...

Kronika 09:21 - 27 Shtator, 2019

Tentoi të trafikojë 20-vjeçaren për prostitucion në Gjermani/ E pëson keq i riu

Policia e Tiranës, në bashkëpunim me policinë Kufitare Rinas, kanë bërë të mundur parandalimin e një trafikimit të një 20-vjeçareje drejt Gjermanisë, qëllim për ta shfrytëzuar...

Denoncim 21:37 - 10 Shtator, 2019

Skandali/ Prostitucion në rrugët e Tiranës dhe fëmijë tutorë të nënës!

Emisioni ‘Stop’ në Tv Klan ka denoncuar një rast skandaloz të prostituimit në një nga akset më kryesore të Tiranës. Përmes kameras së fshehtë, ‘Stop’ ka...

Sociale 12:37 - 10 Shtator, 2019

Prostitucion në Tiranë dhe fëmijë tutorë të mamave/ “Stop” sjell pamje shokuese

Emisioni “Stop” sjell sonte me zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamje skandaloze, që shqetësojnë banorët dhe fëmijë...

Kronika 17:11 - 25 Gusht, 2019

Prostitucion në burgje, zbulohet skema e futjes së “bashkëjetueseve”

Zbulohet një skemë e përhapur prostitucioni ndër vite, nga bosët e krimit në burgjet shqiptare. Duke shfrytëzuar një të drejtë që ia njeh ligji atë të...

Kronika 08:12 - 8 Gusht, 2019

‘Tallava Qerosi’ në pronësi të ish-boksierit tutor/ Prostitucion me balerina dhe kokainë

Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurave në fillim të muajit korrik tashmë...

Aktualitet 17:08 - 16 Korrik, 2019

Ishte dënuar për prostitucion/ Arrestohet 40-vjeçari

Një 40-vjeçar i dënuar për veprat penale “Organizatë kriminale, shfytëzim prostitucioni dhe skllavërim” ka rënë sot në prangat e policisë së Vlorës. Ai ishte dënuar me...

Aktualitet 10:46 - 8 Korrik, 2019

Shfrytëzonte vajza për prostitucion/ Arrestohet biznesmeni, procedohen pesë të tjerë

Një 43 vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se shfrytëzonte për prostitucion vajzat në ambientet e lokalit të tij dhe shpërndante lëndë narkotike....

pranga dhe arrestim i disa personave
Aktualitet 12:02 - 28 Qershor, 2019

Do të trafikonin vajzën 26-vjeçare/ Në pranga dhe një punonjës i policisë kufitare

Policia ka arrestuar sot tre persona pasi akuzohen për trafikim të qenieve njerëzore me qëllim prostitucioni. Nga të arrestuarit është edhe një punonjëse e policisë kufitare...

Italia kërkon ekstradimin e ilir bajrit
Aktualitet 14:12 - 10 Maj, 2019

Shfrytëzoi 11 vajza/ Italia kërkon ekstradimin e Ilir Bajrit

Në 20 shkurt të 2019, Ministria e Drejtësisë së Italisë, i ka dërguar një shkresë zyrtare Ministrisë së Drejtësisë  së vendit tonë ku i kërkohet ekstradimi...