Connect with Us

All posts tagged "projektbuxhet"

Politikë 15:16 - 8 Nentor, 2019

“Buxheti 2020 ka prioritet një grusht oligarkësh”/ PD: Rast unik në histori

Këshilllatri për Ekonominë në PD, Dorian Teliti deklaron se Buxheti i vitit 2020 është është buxheti që pasuron akoma më shumë oligarkët dhe klientët e qeverisë...

Politikë 14:53 - 8 Nentor, 2019

Projektbuxheti për 2020/ Vasili: Me gënjeshtrat e Rilindjes jemi deri në fyt

Nën kryetari i LSI, Petrit Vasili ka komentuar projketbuxhetin e vitit 2020 që thotë se rritja ekonomike do të jetë 4.1%. Vasili deklaron se Banka Botërore...