Connect with Us

All posts tagged "profesori"

Si mund ta rikthejmë shpresën në Shqipëri z.President?
Politikë 12:58 - 26 Shtator, 2020

“Demokracia do të mbetet e mangët”/ Mesazhi i fortë i Metës dhe ftesa për të rinjtë

Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një analizë të profesorit të njohur Bajram Hysa për demokracinë, duke dhënë edhe një mesazh të fortë. Në një postim në...

Denoncim 23:21 - 18 Shkurt, 2020

Dëshmia shokuese e nxënëses në Fier/ “Bego ‘i bëri’ shoqen time Vasilit, mua më prekte në pjesët intime”

Të tjera dëshmi tronditëse kanë dalë në dritë për abuzimet e mësuesit “zhigolo” të shkollës së mesme artistike të shkollës në Fier. Emisioni “Stop” transmeton me...

Denoncim 21:32 - 11 Shkurt, 2020

Profesori ngacmon seksualisht nxënësen/ “Mbylle derën me çelës, nuk ma merr mendja se…”

Një nxënëse e shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, ka denoncuar në emisionin “Stop” në Tv Klan ngacmimin seksual nga ana e profesorit të...

lsi drejt falimentimit
Aktualitet 22:47 - 24 Maj, 2019

“Rama më kopjon mua”/ Gjuzi: Është futur profesori i modelingut në Kuvend

Deputeti Kujtim Gjuzi i cili dallohet për mënyrën e tij të veshjes deklaroi për CNA.al se kryeministri edi Rama e ka kopjuar atë në stil. Gjuzi...

"Listat e mbyllura" kundër "listave të mbyllura"
Aktualitet 14:00 - 9 Dhjetor, 2018

Profesori: Studentë në Ministri, njësoj si të çosh ëngjëll në ferr

Akademiku dhe profesori Artan Fuga e quan “ëngjëll në ferr” kërkesën e ministres së Arsimit për të dikutuar me disa studentë. Në një postim në rrjetet...

Aktualitet 12:27 - 9 Dhjetor, 2018

Profesori kërkesë studentëve/ Jeni forca e këtij vendi, mos u ndalni

Profesori Agron Gjekmarkaj në një shkrim të tij e ka quajtur protestën e studentëve si ngritjen ndaj dështimeve të 28-viteve. Gjekmarkaj ka kërkuar që protesta të...

Aktualitet 21:13 - 28 Tetor, 2018

Vrasja e të riut grek/ Ministrja e Kulturës dhe profesori nxjerrin bllof mediat helene

Disa prej mediave helene, pas vrasjes së 35 vjeçarit grek në fshatin Bularat Gjirokastër, raportuan se ai u ekzekutua pasi ngriti flamurin në varrezat e ushtarëve....

Aktualitet 22:33 - 12 Prill, 2018

Profesori debat me dy deputetët/ Qeveria aktuale, më e dëmshmja e 25 viteve të fundit

Pedagogu Arlind Qori i qenë present në emisionin”360 Gradë”, ku tema e diskutimit është: “Kush përfiton nga tensioni politik:Rama apo opozita”? , u përfshi në debate...