Connect with Us

All posts tagged "produkt"

Kuriozitete 21:38 - 19 Qershor, 2019

Keni harruar antidjersën?/ Zbuloni produktin që do t’iu shpëtojë nga aroma e keqe

Në këto ditë të nxehta vere aroma e djersës është një nga problemet më shqetësuese të njerëzve. Shumë herë ju ndodh të harroni të përdorni antidjersën...

Kryesore Show Biz 17:05 - 16 Maj, 2019

“Shkatërruesja e lëkurës”/ Miliarderja përballet me kritikat e përdoruesve të produktit të ri

Kylie Jenner është një nga njerëzit më të pasur në botë. Përveç parave që merr në rrjetet sociale ajo gjithastu fiton dhe nga bizneset që ka....

Life Style 14:59 - 2 Maj, 2019

E konsumojmë gati çdo ditë/ Ky produkt shkakton kancerin e zorrëve

Konsumimi i përditshëm i mishit të kuq apo të përpunuar, edhe në sasitë më të vogla, mund të rritë rrezikun e sëmundjeve të rënda të stomakut....

akull ne fytyre, per lekure te bute
Aktualitet 20:45 - 30 Mars, 2019

Kaq pak? Pastrimi i fytyrës me këtë produkt do t’ju kursejë

Sekreti i ri i femrave koreane që na rrëfejnë është fuqia e ujit të gazuar, i cili gjen përdorim në shumë mënyra dhe ka shumë veti...

Life Style 15:25 - 4 Shkurt, 2019

Apple së shpejti do të nxjerrë në treg një produkt të ri

Kompania e madhe e pajisjeve teknologjike, Apple goditi në shenjë me kufjet wireless. AirPods, siç quhen, janë ndër produktet më të shitura të kompanisë. Pavarësisht çmimit...

uthull produkt bukuri
Aktualitet 21:00 - 23 Janar, 2019

Uthulla e mollës si produkt bukurie/ Ja përse mund të përdoret

Për  flokët Ky është një nga ato që do të quheshin “marifetet klasike të gjyshes”. Pasi lani flokët, teksa i keni ende të lagur mund t’i...

Aktualitet 12:27 - 3 Janar, 2019

Ja si të pastroni veshët me produkte natyrale

Përderisa dylli është i natyrshëm për trupin tonë, askush prej nesh nuk duhet ta konsiderojë një papastërti! Ky i fundit është aty për të mbrojtur veshët...

Aktualitet 19:00 - 1 Janar, 2019

Dermatologët/Këto janë produktet më të rrezikshme për lëkurën tuaj

Vajrat për nxirrje Lajme të këqija për ata që “ vdesin” të lyhen me vaj e pastaj të piqen në diell. Dermatologët shpjegojnë se nuk do...

Aktualitet 19:48 - 26 Dhjetor, 2018

Të këqijat në këtë vend nuk janë rastësi, por produkt i shoqërisë

Nga Mentor Kikia Për dy ditë me radhë kam patur një komunikim intensiv në rrjetet sociale me qindra njerëz, thuajse të tërë të panjohur personalisht. Diskutimi...

Life Style 14:40 - 13 Nentor, 2018

Shumon qelizat e kancerit, ky produkt ushqimor duhet shmangur sa më shumë

Janë bërë shumë paralajmërime deri tani, mirëpo rrallëherë njerëzit jua vënë veshin. Ka një produkt në kuzhinën tuaj, të cilin ju e përdorni çdo ditë që...