Connect with Us

All posts tagged "procesi mesimor"

Mësues të dyshuar me COVID-19 në Kolonjë/ Disa klasat nuk kanë fillojnë procesin mësimor
Aktualitet 09:33 - 15 Shtator, 2020

Mësues të dyshuar me COVID-19 në Kolonjë/ Disa klasa nuk kanë filluar procesin mësimor

10 mësues në bashkinë e Kolonjës janë izoluar në shtëpitë e tyre pasi kanë vënë re shenja të COVID-19. Sipas burimeve  theksohet se në momentin që...

PD nxjerr videon dhe i përgjigjet Ramës/ Nuk mund të mbulohet dështimi me sulme banale
Aktualitet 15:14 - 14 Shtator, 2020

Mësues të infektuar tek “Petro Nini Luarasi”/ Ish-deputetja e PD-së denoncon qeverinë

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi ka denoncuar ditën e sotme se në disa shkolla ka mësues të infektuar me koronavirus. Ajo tregoi për ‘News24’  se...