Connect with Us

All posts tagged "prite"

Kronika 20:54 - 19 Gusht, 2019

I shoqëroi një natë më parë në Komisariat/ Të rinjtë i zënë pritë policit dhe tentojnë ta rrahin

Dy të rinj janë arrestuar mbrëmjen e sotme në Gramsh pasi i kanë zënë pritë një punonjësi policie dhe kanë tentuar ta rrahin. Të arrestuarit janë...

Aktualitet 08:16 - 28 Gusht, 2017

Pritë në mes të natës për të grabitur makinën/ Dhunohen 3 të rinjtë (Emrat)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona të ditës së djeshme, ku 3 të rinjve u është zënë pritë për një tentativë grabitjeje....

Aktualitet 16:40 - 20 Korrik, 2017

I zihet pritë dhe zbret nga makina / Kjo është masakra që i ndodhi grekut në Prezë të Tiranës

Një ngjarje e rëndë, e cila është mbajtur e fshehur, ka ndodhur në 18 korrik, ku një qytetar grek është dhunuar me mjete të forta në...

Aktualitet 21:45 - 22 Qershor, 2016

I zihet pritë kreut të OSHEE-së në Pukë

Ndue Nikolli, kreu i Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike në Pukë, ka bërë një denoncim në polici, pasi  pretendon se i është zënë pritë nga...