Connect with Us

All posts tagged "prishet"

Aktualitet 19:05 - 17 Mars, 2018

Prishet teleferiku/ Shihni çfarë pësojnë turistët e gjendur në të (Video)

Një incident me një teleferik në vendin turistik në Gudauri të Gjeorgjisë ka lënë tetë persona të plagosur lehtë, njoftoi kompania për zhvillim të zonave malore...

Kronika 13:20 - 26 Shkurt, 2018

Foto-Prishet makina e policisë rrugore/ Bllokohet trafiku

Një makinë e policisë rrugore ka bllokuar trafikun,  mesditën e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur pranë Ministrisë së Brendshme,  në rrugën “Myslym Shyri”, ku makina...

Aktualitet 17:09 - 6 Janar, 2015

Policia arreston pronarët dhe avokatin/INUK fillon shëmbjen e objektit

Policia ka nxjerre me force pronaret e objktit 3 katësh buzë liqenit te Pogradecit. Brenda godines prej mengjesit të djeshëm ishin ngujuar rreth 20 persona, por...