Connect with Us

All posts tagged "princesha"

Aktualitet 00:40 - 23 Shtator, 2017

Foto/ Ilustrimet që tregojnë si do dukeshin princeshat e Disney në 2017-ën

Në vitet e fundit, ne kemi parë mjaft versionet e rimagjinuara ‘moderne’ të princeshave Disney, të cilat u rritën dukei  dashur dhe admiruar. Ky interpretim i...

Kryesore Show Biz 20:00 - 14 Shtator, 2017

U mrekulluat nga princesha Anis?/ Njihuni me si motrën e saj të kohëve moderne

Vetullat kanë qenë qendra e vëmendjes dhe nganjëherë viktimë e  të gjitha llojet e tendencave të bukura krijuese (për të mos përmendur çuditërisht) gjatë gjithë viteve....

Aktualitet 23:50 - 6 Shtator, 2017

Princesha shqiptare/ Gruaja më e bukur e të gjitha kohërave

Nuk ka patur mashkull që i ka parë e të mos ketë ëndërruar për gra të tilla si Ava Gardner, Grace Kelly, Elizabeth Taylor, Greta Gabro,...

Aktualitet 00:25 - 18 Gusht, 2017

Foto/8 femra amerikane që u bënë princesha në jetën reale

Shumica nga ne dëshiron të jetë princeshë një herë në jetën e saj. Por mesa dimë duhet të lindësh e tillë.  Vetëm se kjo nuk është...

Aktualitet 20:20 - 13 Gusht, 2017

Princesha vishte veshje provokuese për ta rifituar/ Komenti i Çarls  e “shkatërroi” atë

Me përvjetorin e vdekjes së Princeshës Diana këtë muaj, jeta e saj, si dhe beteja me “personin e tretë në marrëdhënien e saj” po kthehen sërish...

Aktualitet 23:30 - 7 Gusht, 2017

Foto/ Princa dhe princesha të botës që nuk i njohim

1.Princ Carl Philips i Suedisë Vëllai i madh i princeshës Madlin të Suedisë, ka tërhequr shpesh herë vëmendjen e mediave në Suedi. Ai është i pashëm...

Aktualitet 09:34 - 13 Maj, 2017

Tetë princesha arabe gjykohen në Belgjikë

Në Belgjikë ka nisur gjykimi për tetë princesha nga Emiratet e Bashkuara Arabe që sollën shërbëtorët në Evropë pa vizë pune duke i mbajtur në kushte...

Life Style 16:00 - 19 Shkurt, 2015

Dizney, vjen princesha latine për herë të parë

Dizney ka krijuar një princeshë të re dhe për herë të parë do të jetë me prejardhje latine. Princesha e re do të debutojë në seriale...

Showbizz 13:00 - 12 Dhjetor, 2014

Princesha Charlene lind një djalë dhe një vajzë

Charlene, Princesha e Monakos, ka lindur një djalë dhe një vajzë mëngjesin e së mërkurës në spitalin Princesha Grace. Binjakët janë fëmijët e parë së bashku...