Connect with Us

All posts tagged "princ harry"

Showbizz 12:38 - 8 Maj, 2020

FOTOT-Rezidenca gjigante 18 milionë dollarëshe/ Zbulohet se ku po e kalojnë karantinën Princ Harry dhe Meghan Markle

Princ Harry dhe Meghan Markle po e kalojnë karantinën e tyre në vilën superluksoze në Beverly Hills që i përket manjatit të Hollywoodit Tyler Perry. Disa...

Blog 08:39 - 1 Shkurt, 2020

Megan u largua nga familja mbretërore, për shkak të racizmit në Britani

Nga Monica Sarkar “CNN” * Princi Herri dhe gruaja e tij Megan nisën javën e shkuar një jetë të re në Kanada, pasi u tërhoqën nga...

Lajme 16:39 - 16 Janar, 2020

Donin të fillonin jetë të pavarur/ Meghan dhe Harry refuzohen nga Kanadaja

Pas vendimit të tërheqjes nga familja mbretërore, Meghan Markle dhe Princ Harry duket se nuk do ta kenë aq të lehtë të rifillojnë jetën si të...

Kryesore Show Biz 19:58 - 24 Korrik, 2019

Meghan dhe Harry lënë pallatin mbretëror/ Zbulohet arsyeja

Meghan Markle dhe Princ Harry kanë vendosur të lënë pallatin mbretëror për të jetuar në fshat. Nga mediat e huaja u aludua se shkak i largimit...

Kryesore Show Biz 20:05 - 30 Qershor, 2019

Thyejnë rregullat mbretërore/ Meghan dhe Harry nuk duan të bëjnë publike pagëzimin e djalit

Dukesha dhe Duka e Sussex kanë bërë të ditur se shumë shpejt do të pagëzojnë djalin e tyre në St George Chapel në kështjellën Windsor. Kjo...

Aktualitet 19:07 - 3 Qershor, 2019

Princ Harry takon Ivankën/ Injoron Trumpin pas zënkës me Meghan

Ivanka Trump ka vizituar Britaninë e Madhe së bashku me babain e saj  presidentin Donald Trump. Pas drekës mbretëresha i ka ftuar vizitorët në një tur...

Aktualitet 17:20 - 26 Maj, 2019

Udhëtimi i parë si familje/ Meghan dhe Harry zgjedhin vendin e rrezikshëm

Meghan Markle dhe Princ Harry  kanë një dashuri të veçantë për Afrikën. Ashtu siç kemi dëgjuar edhe më parë Princ Harry e viziton shpesh herë këtë...

Aktualitet 18:35 - 19 Maj, 2019

Përvjetori i parë për Meghan dhe Harryn/ Publikohen pamje të reja nga dasma madhështore

Dasma madhështore e Meghan Markle dhe Princ Harryt ishte një nga ngjarjet më të bujshme e 19 maj-it të vitit të kaluar. Sot një vit më...

Aktualitet 16:04 - 14 Maj, 2019

Fëmija më i famshëm në botë/ Disney sjell filmin e animuar për bebin mbretëror

Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër të një djali të cilin e quajtën Archie Harrison. Tani ai është fëmija më i famshëm në botë,...

Aktualitet 17:00 - 9 Maj, 2019

“Me vështirësi ia dal të jem baba”/ Meghan dhe Harry zgjedhin kumbarin e fëmijës mbretëror

Ditën e djeshme Dukesha dhe Duka e Suxess prezantuan për herë të parë në publik djalin e tyre, Archie. Meghan dhe Harry mesa duket kanë zgjedhur...

Aktualitet 18:00 - 6 Maj, 2019

“Jam mbi re”/ Princ Harry emocionon me fjalët për të birin

Lajmi se Princ Harry dhe Dukesha Meghan Markle janë bërë për herë të parë prindër ka bërë bujë në të gjitha mediat e huaja dhe shqiptare....

Aktualitet 00:00 - 23 Gusht, 2018

Flet ish badigardi i princeshë Dianës/ “Harry ka dëmtuar reputacionin e familjes mbretërore”

Ish badigardi i princeshë Dianës ka kritikuar princ Harry-n për faktin se vorbulla mediatike që ka përfshirë familjen mbretërore së fundmi , është faji i tij...

Kryesore Show Biz 15:30 - 27 Qershor, 2018

Princ Harry e mban këtë byzylyk në duar prej 20 vitesh/ Zbuloni arsyen

Tashmë çdo detaj rreth Prince Harryt përbën lajm. Ajo që u ka bërë përshtypje të gjithëve është byzylyku që ai mban në duar për plot 20...

Kryesore Show Biz 22:40 - 28 Maj, 2018

Zbulohet se ku do e kalojnë muajin e mjaltit çifti mbretëror/ Një parajsë e vërtetë

Vetëm pak ditë më parë u përfol se Princ Harry dhe Meghan Markle do ta kalonin muajin e mjaltit në Afrikë por mesa duket gjithçka ka...

Kryesore Show Biz 22:30 - 26 Maj, 2018

Wow!/ Zbuloni se sa është pasuria e Princ Harry

I lindur në 1984, Henry Charles Albert David, ka bërë shumë rrugë dhe bujë deri në këtë ditë. Si një djalë i ri që është nuk...

Kryesore Show Biz 23:00 - 25 Maj, 2018

Çfarë?/ Princ Harry paska një emër tjetër dhe ne nuk e dinim

Shumë pak ditë pasi dasma mbretërore mbaroi, një fakt tepër i rëndësishëm po qarkullon nëpër mediat e gjithë botës. U zbulua se Princ Harry nuk është...

Kryesore Show Biz 23:10 - 22 Maj, 2018

Aty ku kamerat s’u lejuan!/ Ja çfarë ndodhi brenda festës private të çiftit mbretëror

E gjithë bota mundi të ndiqte në kohë reale dasmën e shumëpërfolur mbretërore. Por nëse na u lejua të shihnim gjithë ceremoninë e kurorëzimit të dashurisë,...

Kryesore Show Biz 23:00 - 22 Maj, 2018

Vajza vini re!/ Princ Harry paska një kushëri më seksi se veten

Meghan Markle mund të jetë martuar me Princin Harry, por ëndrra jote për të hyrë në familjen mbretërore nuk ka marrë fund. Nipi i Princeshë Diana,...

princ harry dhe meghan
Kryesore Show Biz 15:19 - 15 Shkurt, 2018

Ja këngëtari që do të këndojë në dasmën e Princit Harry

Ai së fundmi shfaqi interes për të performuar në dasmën e Princit Harry me Meghan Markle dhe duket se ai do ta bëjë këtë ëndërr realitet....

Aktualitet 23:50 - 29 Dhjetor, 2017

Mënyra se si Princ Harry dhe Meghan Markle po bëjnë para

Ndryshe nga mbretërorët e tjerë, Princ Harry dhe Meghan Markle nuk iu duhet të shqetësohen për financat. Por nga vijnë të gjithë ato para? Familja mbretërore...

Aktualitet 00:10 - 22 Dhjetor, 2017

Publikohen fotot e fejesës së Princit Harry dhe Meghan

Pallati mbretëror Kensington ka publikuar fotot zyrtare të fejesës së Princit Harry me aktoren Meghan Markle. Bëhet fjalë për dy foto të çiftit, që janë publikuar...

Aktualitet 00:30 - 1 Nentor, 2017

Shokuese/ Princ Harry dhe e dashura e tij kanë lidhje gjaku?

U bë kohë që Princ Harry ka zyrtarizuar lidhjen e tij me Meghan Markle. Ata të dy madje dhe kanë shkelur rregullat duke u kapur nga...

Aktualitet 17:46 - 30 Shtator, 2017

Foto/ Princ Harry dhe Barack Obama së bashku në një ndeshje basketbolli

Ish-presidenti Barack Obama dhe Princ Harry kaluan një pasdite në Toronto duke parë një ndeshje basketbolli, duke buzëqeshur dhe duke ja kaluar shumë mirë në shoqërinë...