Connect with Us

All posts tagged "prill"

Aktualitet 10:18 - 24 Prill, 2019

A do të vazhdojnë reshjet? Zbuloni si do të jetë moti deri në fund të muajit prill

Reshjet e shiut do jenë prezente thuajse çdo ditë. Sipas Meteoalb, reshjet nuk do të jenë intensive, por që do të jenë të pranishme deri në...

horoskop shenjat me fat per muajin mars
Aktualitet 11:25 - 2 Prill, 2019

Surpriza pafund na presin në prill/Ja shenjat më me fat për këtë muaj

Astrologe Meri ka renditur edhe për muajin prill, shenjat më me fat. Duke filluar nga vendi me më pak fat për këtë muaj, në vendin e...

Aktualitet 11:10 - 1 Prill, 2019

Horoskopi Prill 2019/ Paolo Fox tregon çfarë do të ndodhë me 12 shenjat gjatë ketij muaji

DASHI21. mars – 20. prill Gjatë këtij muaji nuk do jeni ne humor shume te mire dhe here pas here tensioni nuk do ju lejoje te...

Aktualitet 11:55 - 31 Mars, 2019

Horoskopi i dashurisë Prill 2019/Çfarë do ndodhë me 12 shenjat e horoskopit këtë muaj?

DASHI: Në aspektin sentimental, jeni në një fazë shumë të mirë. Disa nga të lindurit në shenjën e Dashit janë zhgënjyer në të kaluarën, por tani...

Këto shenja horoskopi janë të destinuara për të notuar në para
Aktualitet 11:43 - 31 Mars, 2019

Horoskopi mujor Prill 2019/Surprizat në punë dhe në aspektin financiar për çdo shenjë

DASHI: Vazhdon faza e rikuperimit për të lindurit e kësaj shenje. Ju kujtojmë se keni që nga viti i kaluar që po përballeni me vështirësi në...

Aktualitet 10:25 - 30 Mars, 2019

Moti këtë pranverë/Si do të jetë koha gjatë prillit dhe majit

Nëse keni bërë plane që të shijoni plazhin në pranverë, atëherë koha do të jetë në favorin tuaj. Java e parë e prillit do të nisë...

Aktualitet 19:25 - 17 Mars, 2018

Vuçiç i vendosur për mirëkuptim me Kosovën/ Në Prill një propozim për zgjidhjen

“Më shumë se pesë vjet u përpoqëm në çdo mënyrë që të arrijmë një mirëkuptim dhe ta zgjidhim nyjën e Kosovës”, tha kryetari i Serbisë Aleksandar...

Aktualitet 10:19 - 20 Prill, 2017

“Plakat” e prillit zbardhin Shqipërinë/Rikthehet dëbora në gjithë vendin

“Plakat” e prillit kanë rikthyer edhe njëherë furtunën e motit në vend. Një pjesë e madhe e qyteteve është “zgjuar” sot nën petkun e bardhësisë së...

Aktualitet 20:35 - 29 Janar, 2017

Samsung Galaxy S8 vjen më 21 prill

Sipas raportit të fundit Galaxy S8 do të dali në shitje më 21 prill. Sipas këtyre burimeve deklarohet se S8 do të vijë në dy versione,...

Kosova & Rajoni 10:33 - 6 Prill, 2015

Moti i ftohtë dhe bora kthehen edhe në Prishtinë

Mëngjesin e sotëm, kulmet dhe rrugët e kryeqytetit të Kosovës, Prishtinë u zbardhuan nga një borë e vonë e prillit. Edhe pse një gjë e tillë...