Connect with Us

All posts tagged "prezantuese"

Showbizz 16:38 - 1 Gusht, 2020

Prezantuesja e motit çmend ndjekësit me fotot me bikini/ Alba Hoxha tregon linjat perfekte

Prezantuesja e motit dhe balerina Alba Hoxha i ka çmendur të gjithë teksa shfaqet shumë seksi me bikini. Bukuroshja e ekranit shpesh herë nuk nguron të...

FOTOT-“Çfarë po thoje?”/ Moderatorja provokon ndjekësit me “pozicionin” e rrezikshëm
Showbizz 10:04 - 10 Maj, 2020

FOTOT-Moderatorja që po “tërbon” rrjetin/ Leila Kraja një nga vajzat më të komentuara shqiptare

Moderatorja dhe modelja Leila Kraja është një nga vajzat më seksi të ekranit. Në vitin 2017, moderatorja sportive ka marrë pjesë në Miss America ku ka...

Showbizz 09:51 - 10 Maj, 2020

Një “zjarr” i vërtetë/ Prezantuesja e sportit italian bombastike në fotot e fundit

Modelja e njohur Italo-kolumbianja i ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me fotot seksi nga shtëpia.  Prezantuesja e sportit ka publikuar disa foto tejet provokuese...

Aktualitet 13:10 - 27 Qershor, 2019

Foto- Prezantuesja e motit “çmend” rrjetin/ Provokon e veshur me bikini dhe ekspozon linjat seksi

E njohur si prezantuesja më seksi e motit, Yanet Garcia ka vendosur të “çmendë” fansat e saj me pozat  tepër provokuese e veshur me bikini. 28...

Aktualitet 16:55 - 18 Maj, 2019

48-vjeçarja pa komplekse/ “Tundon” me pozat me bikini

Ajo është një nga prezantueset e radios në BBC dhe duket se nuk ka aspak komplekse të tregojë format e saj. Melanie Sykes nuk i ka...

Aktualitet 18:05 - 5 Maj, 2019

Prezantuesja e njohur bëhet nënë për herë të katërt/ Zbulohet emri i vajzës

Prezantuesja e njohur Ermira Çausholli është bërë nënë për herë të katërt. Vetëm një ditë më parë ajo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të...

Aktualitet 10:40 - 26 Prill, 2019

“I shkon kjo veshje një prezantueseje si ti?”/Alketa Vejsiu i kthen përgjigjen epike komentueses

Alketa Vejsiu ka publikuar disa foto nga pushimet në llogarinë e saj në Instagram, duke pozuar vetëm me një këmishë të bardhë në bregun e detit...

Kryesore Show Biz 10:24 - 23 Shkurt, 2019

‘’Po pse duhet të lidhesh për të bërë atë gjë’’, prezantuesja shkakton habi me përgjigjen që jep për jetën private

Einxhel Shkira është një prej vajzave më të përfolura në mediat rozë. Kjo për shkak të fotove provokuese që ajo poston në rrjetet sociale, ose për...

Kryesore Show Biz 10:53 - 6 Nentor, 2018

Prezantuesja italiane preket në emision: “Im bir vazhdon kemioterapinë, ka një rrugë të gjatë përpara”

Elena Santarelli, prezantuesja e famshme italiane ishte dje e ftuara e radhës në emisionin “Domenica In”. Në bisedën e saj me Mara Venier, Elena foli publikisht...

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Nentor, 2018

I ulet prezantueses në prehër dhe tund të pasmet, aktori i humorit “lë nam” në emision

Dy vite më parë askush nuk e njihte, mirëpo pas daljes së parë të tij në Portokalli, Olsi Bylyku u bë një ndër aktorët e humorit...

Aktualitet 09:35 - 5 Nentor, 2018

Zbulohet prezantuesja e tretë e “Kënga Magjike”: “Do të vij me një ushtri”

Ndërsa prej javësh kanë filluar të prezantohen konkurrentet e “Kënga Magjike”, ditën e djeshme u njohëm me prezantuesen që do t’i bashkohet këtij spektakli. Tre netët...

Aktualitet 09:53 - 24 Tetor, 2018

Prezantuesja e famshme rrëfen fëmijërinë e vështirë: “Babai donte më shumë alkoolin sesa mua”

Michelle Hunziker ka dhënë një intervistë pa rezerva për fëmijërinë e saj të vështirë dhe vuajtjet për faj të të atit i cili ka qenë i...

Kryesore Show Biz 22:10 - 19 Tetor, 2018

Nëse mendoni se “s’mbeti prezantues pa kënduar”, kjo listë të famshmish do t’ju bëjë të ndërroni mendje

Në të gjithë botën vlerësohen të famshmit që kanë dhunti dhe talente të shumta, që e provojnë vetën në më shumë se një fushë, ia dalin...

Kryesore Show Biz 10:53 - 19 Tetor, 2018

As Arbana, as Ledioni, as Luana, ja kush do e prezantojë Big Brother VIP

“Big Brother” është padyshim  një ndër produksionet më të ndjekura dhe më të komentuar në Top Channel, dhe jo vetëm. Aq i përfolur sa është formati...

Kryesore Show Biz 12:00 - 20 Shtator, 2018

Zbulohen bashkëprezantueset e Manushit/ Dhe bjonde dhe brune

Dy muaj më parë, moderatori i njohur i ‘Proçesit sportiv’, Edi Manushi, deklaroi publikisht se do të hiqte dorë nga emisioni ku kishte prezantuar prej vitesh,...

Life Style 23:20 - 17 Maj, 2018

I thotë kolegut “bukurosh”, pezullohet prezantuesja

Një prezantuese në një televizion në Kuvajt është hequr nga puna pasi bëri një batutë në lidhje me pamjen e jashtme të kolegut të saj.  Në...

Kryesore Show Biz 13:55 - 17 Maj, 2018

Xhemi Shehu ka dy djem si yje, por burrin ia keni parë ndonjëherë? Mund ta shikoni këtu!

Xhemi Shehu është një nga moderatoret më të bukura shqiptare, të cilën e kemi parë prej vite në ekranet tona. Mirëpo edhe pse një figurë shumë...

Kryesore Show Biz 00:15 - 28 Prill, 2018

Foto/ BBC duhet të krenohet për prezantuesen që ka

Mollie King është prezantuesja e re e BBC Radio 1 së bashku me Maya Jama. Por bukuroshja bjonde nuk mund të linte kurrsesi edhe modelingun. Ajo...

Kryesore Show Biz 23:10 - 10 Mars, 2018

Video/ Prezantuesja ngre fustanin para kamerave

Ilinca Vandici ishte para kamerës kur u kap nga paniku duke besuar se kishte një merimangë në të brendshme. Të gjithëve u ka ndodhur t’i kapë...

Aktualitet 22:40 - 16 Dhjetor, 2017

Melissa Satta, projekte dhe një fëmijë të dytë në 2018-n?

Modelja dhe prezantuesja televizive, Melissa Satta është tashmë e impenjuar për realizimin e shumë projekteve profesionale. Nga linja e këpucëve të dizenjuara për “Bata”, e deri...

Aktualitet 23:20 - 6 Nentor, 2017

Prezantueses së njohur i bie të fikët live në emision

Wendy Williams humbi ndjenjat drejtpërdrejtë në emision, të martën, pas mbinxehjes në kostumin e saj të Halloween.  Gjatë Wendy Williams Show, Williams kishte veshur një kostum...

Aktualitet 23:10 - 13 Tetor, 2017

Prezantuesja del në televizion me nxirje në fytyrë/ Del në mbrojtje të femrave

Një prezantuese në Egjipt doli në emision me fytyrë të nxirë. Prezantuesja Egjiptiane Manal Agha doli live dhe shpjegoi situatën. Ajo tregoi se është kështu në emër...

Aktualitet 10:51 - 31 Gusht, 2017

Historia e një gruaje të hekurt/ Përdhunohet në moshën 9-vjeçare dhe…

Historia e saj është sa tragjike aq edhe shpresëdhënëse për këdo që kalon të njëjtat vështirësi si ajo. U përdhunua kur ishte një fëmijë në moshën...