Connect with Us

All posts tagged "prezantim"

VIDEO- Fjala e fundit e teknologjisë/ Manta 5 prezanton biçikletën që udhëton në ujë
Teknologji 11:30 - 12 Tetor, 2020

VIDEO- Fjala e fundit e teknologjisë/ Manta 5 prezanton biçikletën që udhëton në ujë

Është dashur thuajse një dekadë për të nxjerrë në treg një biçikletë komerciale me hidrokarbure. Por Manta5 me qendër në Zelandën e Re më në fund...

Nuk e mban më të fshehtë/ Bebe Rexha prezanton të dashurin: Familja ime e do atë
Showbizz 12:39 - 10 Tetor, 2020

Nuk e mban më të fshehtë/ Bebe Rexha prezanton të dashurin: Familja ime e do atë

Këngëtarja me origjinë shqiptare ka vendosur të mos e mbajë më sekret lidhjen e saj të dashurisë. Pasi mediat zbuluan identitetin e mashkullit misterioz që qëndron...

FOTOT-Ushtria amerikane prezanton syzet për qentë që mund të marrin urdhra nga distanca
Teknologji 14:49 - 9 Tetor, 2020

FOTOT-Ushtria amerikane prezanton syzet për qentë që mund të marrin urdhra nga distanca

Ushtria amerikane së fundmi ka prezantuar risinë më të re të teknologjisë, atë të syzeve për qentë luftarakë.Këto syze janë të dizajnuara veçanërisht për qentë, të...

Duhet të prisni edhe pak/ Zbulohet se kur do të nisë festivali “Kënga Magjike”
Showbizz 15:02 - 7 Tetor, 2020

Duhet të prisni edhe pak/ Zbulohet se kur do të nisë festivali “Kënga Magjike”

Kënga Magjike prej vitesh është një nga festivalet më të ndjekura. Këtë herë ndryshe nga të tjerat, Ardit Gjebrea ka zbuluar se Kënga Magjike do të...

Apple është gati!/ Me 13 Tetor prezanton iPhone 12 me rrjetin 5G
Teknologji 13:39 - 7 Tetor, 2020

Apple është gati!/ Me 13 Tetor prezanton iPhone 12 me rrjetin 5G

Apple pritet të prezantojë iPhone-et e saj më të fundit javën e ardhshme. Të martën, Apple dërgoi ftesa për një ngjarje të 13 Tetorit. Gjiganti i...

iPhone 12 është gati/ Zbulohet data e prezantimit
Teknologji 14:25 - 4 Tetor, 2020

iPhone 12 është gati/ Zbulohet data e prezantimit

Thashethemet në lidhje me datën e ardhshme të daljes në treg të iPhone kanë vazhduar të rriten ndërsa afrohet njoftimi i mundshëm. Raporte të shumta kanë...

“Kam ardhur në jetë për tu bërë nënë”/ Olta Boka flet për mëmësinë
Showbizz 15:40 - 2 Tetor, 2020

“Kam ardhur në jetë për tu bërë nënë”/ Olta Boka flet për mëmësinë

Pak javë më parë, këngëtarja Olta Boka u bë nënë. Olta solli në jetë një vajzë, të cilën e quajti Gaia. E kemi parë shpesh herë...

Video-“Dëgjo këtu ti ped*rast m*ti!”/ Rudina Hajdari “hap” sytë në mbedhjen e Komisionit
Politikë 12:50 - 23 Shtator, 2020

Video-“Dëgjo këtu ti ped*rast m*ti!”/ Rudina Hajdari “hap” sytë në mbedhjen e Komisionit

Komisioni për Integrimin Europian ka miratuar ditën e djeshme në mbledhjen e sotme virtuale projekt- relozutën “Për hapjen e negociatave të anëtarësimit të Republikës së Shqipërisë...

Showbizz 15:35 - 15 Shtator, 2020

“Plasën” komentet e dashurisë/ Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi prezanton të dashurën s*ksi

Pas ndarjes nga Afërdita Dreshaj vite më parë, Shpat Kasapi e ka lënë pas në të shkuarën duke nisur një romancë të re. Disa ditë më...

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin
Showbizz 13:41 - 13 Shtator, 2020

Fjoralba Ponari nuk mund ta fshehë më/ Prezanton për herë të parë të dashurin

Moderatorja Fjoralba Ponari është një nga personazhet e ekranit më të komentuara, sidomos për jetën private.  Ajo ka rrëfyer kohë më parë se është në një...

Teknologji 14:48 - 7 Shtator, 2020

Apple së shpejti do të sjellë modelin më të ri të iPhone në 2021

Njoftuesi Komiya ka ndarë një orar për iPhone të ardhshëm të Apple, që shtrihen nga viti 2020 në vitin 2021, duke përcaktuar vitet se kur do...

Teknologji 14:14 - 4 Shtator, 2020

iPhone 12 së shpejti në duart tuaja/ Ja kur do të prezantohen modelet e reja

Ne jemi shumë afër për të parë më në fund modelet e reja iPhone 12 dhe iPhone 12 Pro nga Apple. Dhe këta telefona premtojnë se...

Teknologji 12:41 - 4 Gusht, 2020

Makina që ecën vetë/ Sony prezanton “bishën” elektrike

Sony po krijon një makinë që vetëdrejtohet dhe që bën 0-60 km/h për më pak se 5 sekonda. Me emrin Vision-S, një motor elektrik prototip ka...

Showbizz 15:49 - 23 Korrik, 2020

Aktorja turke surprizon fansat/ Me foton nga shtrati prezanton për herë të parë të dashurin

Merve Bolugur është një nga aktoret më të preferuara për shqiptarët. Ajo është bërë e njohur me rolin e saj si Zejnep në serialin e famshëm...

Showbizz 14:19 - 24 Maj, 2020

FOTO-U martuan në fshehtësi/ Reperi prezanton për herë të parë bashkëshorten

Reperi shumë i dashur për publikun shqiptar, Gold Ag, pak kohë më parë i surprizoi të gjithë fansat e tij teksa publikoi një foto ku tregonte...

Lajme 19:05 - 19 Dhjetor, 2019

Nëser dita e parë e punës për SPAK/ Gent Ibrahimi prezanton kreun e institucionit

Nesër është dita e parë e punës së SPAK tek godina e Krimeve të Rënda. Në oren 09:30 kryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Gent...

Kryesore Show Biz 21:29 - 14 Korrik, 2019

“Më merr me traktor”/ Reperi prezanton për herë të parë të dashurën

Reperi shumë i dashur për publikun Gent Fatali u përfol shumë në media se ishte në një lidhje me një vajzë të quajtur Rozafa. Më në...

Kryesore Show Biz 10:40 - 13 Prill, 2019

‘Bashkë edhe në prezantim/Orinda dhe Turi nuk “ndahen” nga njëri tjetri

“Jam i lumtur që do bëjmë të lumtur shumë familje shqiptare! Brenda programit “Familja” në bashkëpunim me Lotarinë Kombëtare kemi një super surprize!!!!Moderatori Turjan Hysko zbuloi ...

Kryesore Show Biz 15:10 - 7 Prill, 2019

Video/Jonida Maliqi shkëlqen në prezantimin e këngës në Amsterdam

Këtë vit këngëtarja e njohur Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘Eurovizion’ me këngën ‘Ktheju tokës’ në Tel Aviv ku do të përformojë në 16...

Kryesore Show Biz 10:19 - 8 Mars, 2019

Këngëtarja shqiptare zgjedh ditën e sotme për të prezantuar vajzën e saj me një urim special

“Për herë të parë në ditën e gruas si një nënë! Këngëtarja e njohur Anjeza Shahini ka vendosur sot të bëjë një surprizë dhe të na...

Kryesore Show Biz 11:40 - 5 Mars, 2019

Jo më e vetme! Ja kush do prezantojë bashkë me Dojna Memën “The Voice Kids”

Pasi Ledion Liço u largua nga “The Voice”, edicioni i tretë i formatit të fëmijëve këtë vit erdhi me ndryshime. Teksa prezantimi iu besua Dojna Memës,...

Kryesore Show Biz 10:53 - 25 Shkurt, 2019

Në 80-vjetorin e tij, Valbona Selimllari prezanton të atin elegant: “Jam me fat që të kam!”

Thonë që bukuria është në gen dhe Valbona Selimllari na e ka vërtetuar 100 për qind këtë shprehje. Me rastin e 80-vjetorit të babait të saj...

Aktualitet 15:32 - 22 Shkurt, 2019

ALBtelecom prezanton shërbimet dixhitale inovative të Lifecell

ALBtelecom sapo na prezantoi bashkëpunimin që do revolucionarizojë komunikimin. ALBtelecom dhe Turkcell në një bashkëpunim të ri! ALBtelecom, në bashkëpunim me Turkcell, prezantoi shërbimet më të...