Connect with Us

All posts tagged "premtime boshe"

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe
Horoskopi 17:00 - 16 Janar, 2021

Kanë vetëm fjalë/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe

Peshorja Peshoret duan ti shohin të gjithë të lumtur ndaj dhe shpesh herë bëjnë premtime boshe.Ata duan të shtiren si një person i besueshëm ndaj dhe...

Përfundon pa sukses takimi me përfaqësuesit e firmës/ Naftëtarët: S’u ofrua asnjë zgjidhje për pagat
Aktualitet 17:04 - 14 Tetor, 2020

Përfundon pa sukses takimi me përfaqësuesit e firmës/ Naftëtarët: S’u ofrua asnjë zgjidhje për pagat

Ka përfunduar pa sukses takimi i naftëtareve me përfaqësues të firmës, e cila pretendon se ka në administrim Uzinën e përpunimit të naftës në Ballsh. Naftëtarët...

Të suksesshëm në të gjitha sferat e jetës/ Shenjat më të fuqishme të horoskopit
Horoskopi 16:50 - 24 Shtator, 2020

Të pabesa/ Shenjat e horoskopit që bëjnë premtime boshe

Binjakët Kur binjakët bëjnë premtim kanë për qëllim ti mbajnë ato. Kur premtojnë në mendjen e tyre ata e dinë që nuk mund ti mbajnë. Ata...