Connect with Us

All posts tagged "premtim"

Politikë 12:02 - 13 Dhjetor, 2019

Rama mirënjohje për Von Der Leyen dhe liderat e BE/ Mbajtja e premtimit më mbush me energji

Kryeministri Edi Rama ka shprehur mirënjohje për presidenten Von Der Leyen dhe liderëve të vendeve anëtare të BE për mesazhin e fortë të solidaritetit me Shqipërinë...

Aktualitet 21:49 - 4 Maj, 2019

‘Do të bëhesh kryetar bashkie’/ Këngëtari i kujton Edi Ramës premtimin e pambajtur

Këngëtari i grupit të njohur West Side Family, Landi, ka qenë i ftuar në emisionin ‘Mos i fol shoferit’ ku ka folur për një nga kulmet...

lulzim basha premton zerimin e tarifave
Aktualitet 19:05 - 9 Shkurt, 2019

Takimi në Universitetin e Vlorës/ Basha premton zerimin e tarifave

Kryetari i PD-së Lulzim Basha gjatë takimit të tij me pedagogët dhe studentët në Universitetit të Vlorës shpjegoi edhe planin e tij për tarifat e Universitetit....

Aktualitet 10:54 - 3 Shkurt, 2019

Basha ripërsërit premtimin për uljen e taksave

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka takuar edhe ditën e sotme qytetarët e Fierit. Gajtë këtij takimi Basha premtoi se ai do të ngrejë një...

Aktualitet 18:14 - 2 Shkurt, 2019

Reforma zgjedhore/ Shehi: Basha na ka premtuar

Kryetari i LZHK-së njëkohësisht deputet i Kuvendit të Shqipërisë, Dashamir Shehi ka thënë sot se votimi i reformës zgjedhore duhet bërë me patjetër. Nga studio e...

Kryesore Show Biz 11:25 - 1 Shkurt, 2019

“Mos ta dëgjoj më zërin!” Marina Vjollca mban premtimin që i bëri Luanës

Nëse ka një gjë për të cilën Luana Vjollca bëhet më shumë xheloze ndaj Marinës, është marrëdhënia e saj me motrën e madhe Lira. Së fundi,...

Aktualitet 19:05 - 31 Dhjetor, 2018

Thyen premtimin që i kishte bërë bashkëshortit, Rhian provokon me kostum babagjyshi

Kishte premtuar se nuk do të pozonte kurrë “topless”. Premtimin ja kishte bërë bashkëshortit të saj, por Rhian Sugden nuk i ka rezistuar dot tundimit për të pozuar...

Aktualitet 16:10 - 27 Dhjetor, 2018

‘Në festa bëj gjithmonë të njëjtin premtim që thyej’/Rrëfehet këngëtarja shqiptare

Kur vijnë festat e fundvitit, vjen dhe vrulli i punës për të gjithë artistët shqiptarë pa përjashtim.Teksa ne të tjerët zgjedhim t’i kalojmë Krishtlindjet dhe Vitin...

Aktualitet 19:10 - 21 Gusht, 2017

Rama mban premtimin/Rilind Partinë Demokratike (Video)

Edi Rama do të mbahet mend si kryeministri i premtimeve të mëdha, që shumë pak prej tyre ka realizuar. Më 23 maj të vitit 2013, ai...

Aktualitet 12:00 - 2 Maj, 2017

Basha premtim gazetarëve e punonjësve/Do iu çlirojmë nga …!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i është bashkuar çadrës së protestës në ditën e 74 të saj. Në fjalën e tij para qytetarëve, Basha sulmoi...

Aktualitet 14:58 - 23 Nentor, 2016

Basha flet për makiazh dhe hapje të PD-së

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha premton të reformojë PD-në. Në përfundim të mbledhjes së sotme të grupit parlamentar Basha premtoi hapje, ndryshim tek i cili...

Aktualitet 12:48 - 2 Tetor, 2016

Edi Rama ka tradhëtuar shqiptarët/ Nuk mbajti asnjë premtim

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha  në një takim me strukturat e Partisë Demokratike në Vaun e e Dejës ka dëgjuar dhe ka ndarë mendime me...

Aktualitet 12:21 - 21 Shtator, 2016

Babai i premton drejtësi djalit para varrit

Babai i 29-vjeçarit të vrarë në Greqi, Nikoll Marnikollaj kërkon drejtësi për vdekjen e djalit të tij. Në një intervistë për emisionin Flakë për flakë të...

Kosova & Rajoni 17:13 - 10 Tetor, 2015

Tahiri premton reciprocitet rreth tabelave me Serbinë

Delegacioni i Republikës së Kosovës, i udhëhequr nga ministrja për Dialog, Edita Tahiri, qëndroi dje në Bruksel ku mori pjesë në takimin e radhës të dialogut...

Teknologji 20:45 - 2 Korrik, 2015

Facebook së shpejti do na lexoj mendimet

Komunikimi me telepati është në rrugë e sipër Themeluesi i Facebook’ut Mark Zuckerberg thotë se komunikimi me telepati është në rrugë e sipër. Një gjë e...

Politikë 20:07 - 17 Qershor, 2015

Deliu në Rrogozhinë: Do e bëj këtë rrugë edhe nëse nuk marr asnjë votë

Kandidati i Partisë Demokratike për bashkinë Rrogozhinë, Eqerem Deliu, gjatë takimit me banorët e zonës për shpalosjen e programit të tij elektoral,  u shpreh se kjo...

Politikë 18:02 - 7 Qershor, 2015

Rama premton në Dibër fillimin e rrugës së Arbrit

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Dibër për të kërkuar votën për kandidatin e së majtës, Shukri Xhelili. Sipas Kryeministrit ardhja e Xhelilit në krye të...

Aktualitet 12:54 - 21 Shkurt, 2015

Kreu i Kuvendit Meta flet nga Pusteci i Korçës

Kreu i Kuvendit Ilir Meta ndododhet ditën e sotme në Pustec të Korçës për të parë nga afër zonën dhe për të dëgjuar shqetësimet që ajo...