Connect with Us

All posts tagged "Premier League"

Sport 10:44 - 14 Maj, 2020

Golat do festohen me bërryla dhe transporti me vetura/ Ja si do ndryshojë Premier League

Premier Liga ka mbajtur një videokonferencë ditën e mërkurë me kapitenët e klubeve, trajnerët dhe ekspertët mjekësorë. Njëzet trajnerët e klubeve mbajtën diskutimin e parë me...

Aktualitet 16:27 - 12 Gusht, 2018

Ky është Liverpooli/ Shkëlqen në ndeshjen e parë në Premier League

Liverpooli e fillon në mënyrën më të mirë sezonin e ri, duke mundur paster 4-0 West Ham. I pari shënoi egjiptiani Salah, më pas dy gola...

Uncategorized 18:25 - 17 Dhjetor, 2016

Premier League/ Rezultatet e ditës së sotme dhe renditja

Premier League ja luajtur sot ndeshjet e javës së 17-të. Chelsea i vendit të parë ka arritur të fitojë minimalisht ndaj Crystal Palace 1-0, duke forcuar...