Connect with Us

All posts tagged "prekje"

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik
Horoskopi 16:06 - 13 Janar, 2021

Shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot kontaktin fizik

Virgjëresha Edhe në intimitet, nuk i durojnë dot kontaktet fizike. Ata kanë një metodologji shumë personale për të shprhur afeskion. Situata ndryshon ndjeshëm në kontekste të...

Showbizz 09:31 - 15 Dhjetor, 2020

“Ma jep içik buzën”/ Puthje, përqafime dhe prekje, Saimiri nuk i reziston dot Silvanës

Mbrëmjen e kaluar në emisionin, Love Story, është dhënë takimi mes Silvanës dhe Saimirit, I cili ka qenë ndryshe nga takimet me vajzat e tjera. 33...

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit
Showbizz 14:11 - 1 Dhjetor, 2020

“Më me ledhatim, jo me dhunë”/ Çfarë ndodhi në dhomë mes Saimirit dhe Enxhit

Mbrëmjen e kaluar, u trnasmetua një nga episode e reja të emisionit “Love Story”. “Princi” Saimir kishte realizuar një takim në një dhomë masazhi me një...

Aktualitet 13:52 - 17 Shtator, 2020

23 vite më parë më ngacmoi seksualisht/ Ish modelja akuzon Trump

Është bërë e ditur një tjetër akuzë për ngacmin seksual kundër Donald Trump, që supozohet të ketë ndodhur 23 vite më parë. Ish modelja Amy Dorris...

Kuriozitete 12:25 - 27 Qershor, 2019

“Edhe meshkujt do preken”/ 10 filmat më të bukur të kinemasë që duhet t’i shikoni patjetër

Disa njerëz nuk preken aq lehtë nga filmat romantikë ose ato që trajtojnë një histori të dhimbshme. Por “BrightSide” ka listuar një sërë filmash që do...

Kryesore Show Biz 14:40 - 7 Janar, 2019

Preku të miturën në pjesët intime në mes të skenës, reperi e pëson keq

Një video ku reperi Drake prek në pjesët intime një fanse është duke qarkulluar në rrjet. Videoja është xhiruar rreth katër vite më parë, por është...

Aktualitet 21:30 - 6 Janar, 2019

8 pjesët e trupit që nuk duhet t’i prekni kurrë, rreziku është madhor

Duart tona janë të mbuluara me mikrobet që mund të përhapen në pjesë më të ndjeshme të trupit tonë dhe, në disa raste, duke prekur zona...

Aktualitet 20:00 - 5 Janar, 2019

Ky objekt që të gjithë e prekim në aeroport është disa herë më i ndotur se një tualet!

Në jetën tonë të përditshme mendojmë se tualeti është i vetmi që përmban më shumë mikrobe se çdo gjë, por studime të ndryshme na kanë vërtetuar...

Life Style 10:12 - 4 Dhjetor, 2018

Nuk duhet të prekni asnjëherë telefonin e dikujt tjetër, për këtë arsye!

Kur miku juaj ju jep smartphone-in e tij për ti bërë një foto, duhet të tregoheni të kujdesshëm. Ju nuk duhet të prekni telefonat e të...

Kuriozitete 13:53 - 30 Tetor, 2018

Jeni prekur nga ankthi i vjeshtës? Si ta kuptoni dhe ç’duhet të bëni

Shumë prej nesh i pëlqejnë shumë ndryshimet sezonale, sidomos kur kalohet nga vera në vjeshtë. Gjethet fillojnë të bien, gjithçka mbulohet nga ngjyra e artë, fillon...

Life Style 23:22 - 10 Prill, 2017

Prekja e këtyre pikave e ‘Çmendin’ një grua

Të kënaqësh një grua është një formë arti, një prej të cilave duhet të punoni shumë dhe të evoluoni. Lajmi i mirë është që ka shumë...

Ekonomi 18:20 - 1 Shtator, 2015

Kosovë; konsumatorët, më të prekurit nga paketa e re fiskale

Nëse deri më sot, e martë, qytetarët e Kosovës ishin të pangarkuar me Tatimin mbi Vlerën e Shtuar në produktet farmaceutike, tani e tutje si pasojë...

Kuriozitete 14:45 - 30 Qershor, 2015

“Jam me AIDS, do më prekni?”

Janne është një burrë në Finlandë, i cili është i prekur nga SIDA por diçka e tillë nuk e ka penguar të realizojë një eksperiment. Ai u...