Connect with Us

All posts tagged "preferuara"

Life Style 17:00 - 20 Mars, 2019

Tashmë mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa pasur një Playstation apo XBox

Ju duhet vetëm një lidhje interneti, dhe lojërat do të ofrohen  me parimin e Netflix-it për filma.Google ka njoftuar “Stadia-n”, një shërbim që do të mundësojë...

grate alfa
Aktualitet 21:20 - 21 Shkurt, 2019

Pesë  arsyet pse një grua alfa është partnerja më e preferuar nga burrat

Ajo është gjithmonë vetvetja nuk shtiret kurrë. Një grua alfa nuk vendos kurrë maska, në çdo situatë ajo do të sillet ashtu si e ndjen vërtet ...

Life Style 16:25 - 22 Janar, 2019

Këta janë pesë koktejlet më të preferuar në gjithë botën për vitin 2019

Edhe pse bota e koktejleve evoluon vazhdimisht vit pas viti, recetë pas recete, disa formula klasike mbeten të preferuarat e pijedashësve. Në botimin e janarit, Drinks International publikoi...

Aktualitet 10:06 - 28 Dhjetor, 2018

Këto janë 3 destinacionet e preferuara të shqiptarëve këtë fundvit!

Vetëm katër ditë na ndajnë nga nata e ndërrimit të viteve! Mirëpo, ku do të festojnë më së shumti shqiptarët këtë vit? Në emisionin “Wake Up”...